Aga z "Love Island" będzie zazdrosna? Matt z "Hotel Paradise" wciąż ma kontakt z Anią

Matt z "Hotelu Paradise" jest w związku z Agą z "Love Island". Fani jednak wciąż dopytują, czy ma kontakt z Anią, z którą romansował w trakcie programu. Jak dziś wygląda ta relacja? I co na to Aga?

Matt był uczestnikiem pierwszej edycji "Hotelu Paradise", a w trakcie trwania programu miał miłosne incydenty z Anią, jednak nie stworzyli dłuższej relacji po opuszczeniu wyspy. Z kolei Aga wzięła udział w pierwszej odsłonie "Love Island". Obecnie ona i Matt się spotykają, jednak romans z "Hotelu" wciąż zastanawia fanów. 

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

Aga z "Love Island" o Macie i Ani

Fani "Hotelu Paradise" i "Love Island" w dużej mierze śledzą życie uczestników także po programie. Dlatego informacja o związku Agi i Matta z pewnością ich zaskoczyła. Obydwoje pojawili się w rozrywkowych formatach, ale dwóch innych stacji. Okazało się, że mieli okazję się poznać i bardzo przypadli sobie do gustu.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Ania jednak nie udawała i zakochała się w Macie?

Widzów interesuje jednak też inny wątek - tego, jak wygląda relacja Matta i Ani, którzy mieli się ku sobie w programie. Ostatecznie po opuszczeniu wyspy nie skupili się na miłosnych zalotach, a na przyjaźni. Chłopak podobno nie był do końca szczery wobec uczestniczki, która wydawał się być nim naprawdę zainteresowana. Aga z "Love Island", obecna dziewczyna Matta z "Hotelu Paradise" postanowiła odnieść się do jego relacji z Anią.

Ania nie wiem, czy darzyła Matta szczerym uczucie, wiem, że on jej nie. Poza tym minęło dużo czasu. Zdążyłam poznać Anie, widziałyśmy się na imprezie i spędziłyśmy ze sobą dużo czasu. To naprawdę sympatyczna dziewczyna - powiedziała Aga w rozmowie z Party.

Ivan i Ania z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Ania poddała się zabiegowi upiększającemu

Matt jest podobnego zdania. Jako że wciąż przyjaźni się z Anią - mimo że nie udało im się stworzyć związku, wciąż chętnie spędzają ze sobą czas. Cieszy się, że ta dogaduje się z jego obecną dziewczyną.

Bardzo chciałem, żeby Ania poznała Agę. Mam kontakt z Anią, rzadziej się widujemy, ale nadal mam do niej duży szacunek i cieszę się, że razem byliśmy w programie. Cieszę się też, że dziewczyny potrafią ze sobą rozmawiać - nie chciałbym zgrzytów między nimi. Jedną z nich darzę uczuciem, a z drugą się lubię - opowiedział Matt.

Zobacz też: "Love Island 3". Castingi już ruszyły! Kiedy emisja kolejnego sezonu "Wyspy miłości"?

Pozostaje życzyć szczęścia i liczyć, że faktycznie wcześniejsza relacja Ani i Matta nie wpłynie na jego nowy związek z Agą.

Więcej o: