"Love Island 3". Castingi już ruszyły! Kiedy emisja kolejnego sezonu "Wyspy miłości"?

"Love Island 3". Za nami dwie edycje uwielbianego przez telewidzów show emitowanego w Polsacie. Już lada moment "Wyspa Miłości" powróci z kolejną edycją. Właśnie ruszyły castingi do programu.

"Love Island" to program, w którym bez dwóch zdań można znaleźć prawdziwe uczucie, na co dowodem są rozwijające się poza wyspą związki uczestników. Widzowie z zapartym tchem oglądali pierwszą i drugą edycję, kibicując swoim ulubieńcom. Teraz przyszedł czas na trzecią odsłonę. Emisja premierowych odcinków trzeciego sezonu show Polsatu przewidziana jest na wiosnę 2021 roku. 

Zobacz wideo Rafał z "Love Island" o zerwaniu z Olą

Przypomnijmy, że zwycięzcami pierwszej edycji "Love Island" okazali się Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak. Z kolei w drugiej edycji "Love Island" wygrana należała do Julii Nowakowskiej i Dominika Grota. Obie pary wybrały miłość, a to oznacza, że - poza wielkim uczuciem - zwycięzcy zyskali po 50 tysięcy złotych. Kto zajmie pierwsze miejsce w trzeciej sezonie "Wyspy miłości"? Dowiemy się niebawem.

Rafał i Ola z 'Love Island'Rafał przyznał, że nie jest już z Olą! "Chcę mieć dziewczynę dla siebie, nie dla wszystkich". Miało pójść o chęć zarobku. Ola odpowiada

"Love Island". Ruszyły castingi do kolejnej edycji programu

Telewizja Polsat właśnie wydała komunikat w sprawie trzeciej edycji "Love Island". Niezmiennie w programie mile widziani są nietuzinkowi single, których celem jest znalezienie miłości życia i oczywiście zaistnienie w mediach oraz internecie. Program po raz kolejny poprowadzi Karolina Gilon.

Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zostać gwiazdą najgorętszego show w historii telewizji, przeżyć przygodę życia, zawalczyć o miłość i sławę, zgłoś się do "Love Island. Wyspa miłości"!"- informuje telewizja Polsat.

Zgłoszenia można przesłać za pośrednictwem strony Polsatu. Z kolei z informacji na Instagramie wynika, że swoją kandydaturę można zgłaszać również tam. 

 

Ola z 'Love Island', Rafał z 'Love Island'"Love Island". Ola dosadnie o rozstaniu z Rafałem: Nie chciał zakończyć relacji w przyjacielski sposób

Czas na trzecią odsłonę najgorętszego reality show i czas na CASTINGI! Może to właśnie kogoś z Was, a może kogoś z Waszych znajomych będziemy oglądać w trzeciej edycji Love Island. Wyspa Miłości? Piszcie na priv na naszym IG - czytamy w poście.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Love Island" powinien pojawić się na Polsacie na wiosnę 2021 roku.