"Rolnik szuka żony". Natalia pokazała, jak wyglądała w przeszłości. Była kandydatka Pawła przeszła niezłą metamorfozę

Natalia z "Rolnik szuka żony" udostępniła stare zdjęcia, na których ma zupełnie inną fryzurę. Kandydatka Pawła miała wtedy długie blond włosy, zdecydowanie jaśniejsze niż obecnie.

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała na Instagramie, jak zmieniła się na przestrzeni siedmiu lat. Porównała aktualne zdjęcie ze starym, na którym ma zupełnie inną fryzurę.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała fotkę sprzed lat 

Natalia z "Rolnik szuka żony" udowodniła fanom, jak bardzo zmieniła się w ciągu kilku lat. Na jednym z dwóch porównanych ze sobą zdjęć widać znacznie dłuższe włosy, które - jak się okazuje - były rozjaśnione. Gdy w sieci pojawiła się informacja o metamorfozie uczestniczki, Natalia szybko wyjaśniła, co było powodem takiego koloru.

Kowalczyk Natalia"Rolnik szuka żony". Natalia w seksownej mini na Instagramie. Zmieniła styl dla Roberta?

Muszę zrobić małe sprostowanie, to nie była platynowa farba, a moje własne, rozjaśnione trochę, no i słońce - napisała Natalia.

W opisie na InstaStory kandydatka Pawła zdradziła, że na zdjęciu z przeszłości miała 26 lat. Natalia pozuje na nim w krótkich, dżinsowych spodenkach i bluzce z rozcięciem z boku. Obecnie stawa na zdecydowanie bardziej stonowane elementy garderoby, dlatego widać, że nie tylko włosy stanowią tutaj element poddany metamorfozie, ale także styl uczestniczki "Rolnika".

Natalia KowalczykNatalia Kowalczyk instagram.com@kowalczykkkn

"Rolnik szuka żony". Natalia spotyka się z bratem Pawła?

Natalia z "Rolnik szuka żony" była kandydatką Pawła, który zaprosił ją do siebie na wieś. Dziewczyna szybko zyskała sympatię widzów, jednak mężczyzna poinformował, że nie chce kontynuować tej relacji. Natalia nie wydawała się jednak zawiedzona - okazało się, że wyraźnie wpadł jej w oko brat uczestnika "Rolnik szuka żony". Niedawno opublikowała w sieci obszerny post, w którym wyznała, że nie żałuje udziału w programie, ponieważ na planie produkcji poznała świetnych ludzi.

We wpisie wyszczególniła znajomość z bratem Pawła, Robertem. Fani programu wciąż snują teorie na temat ich związku i czekają na potwierdzenie. 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony" Natalia promienieje dzięki relacji z bratem Pawła? Ucięli sobie dyskusję na Instagramie