"Rolnik szuka żony". Ten komentarz Natalii nie uciszy plotek o związku z bratem Pawła. Zapytano ją o drugą połówkę

"Rolnik szuka żony" powoli dobiego końca. Tymczasem coraz więcej dowiadujemy się o związkach rolników i uczestniczek.

"Rolnik szuka żony" powoli dobiega końca, a to oznacza, że rolnicy i rolniczka musieli zadecydować, z kim chcą zbudować wspólną przyszłość. Natalia była jedną z kandydatek Pawła. Była, bo mężczyzna podziękował jej już za udział w programie. Nie oznacza to jednak, że straciła ona szansę na poznanie miłości swojego życia w programie. Po emisji ostatniego odcinka plotkuje się, jakoby kobieta miała związać się z bratem Pawła, Robertem.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży

"Rolnik szuka żony". Natalia i Robert mają się ku sobie?

Natalia wpadła w oko bratu rolnika, Robertowi. I co więcej, ona także okazała mu swoje zainteresowanie! O wszystkim dowiedzieliśmy się w ostatnim odcinku podczas rozmowy Pawła i Marty z Martą Manowską:

Tutaj się może będzie wesele kroiło - powiedziała Marta. - Inne niż nasze. Inny brat z inną uczestniczką - dodała tajemniczo.
Ja to przepowiedziałam - mówiła szczęśliwa prowadząca.

Meghan Markle, HarryMeghan Markle poroniła. "Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie"

Przed emisją odcinka pisaliśmy o tym, że Natalia i Robert zostawiają komentarze na swoich profilach na Instagramie. Najnowszy wpis byłej kandydatki Pawła ponownie rozpalił wyobraźnie widzów, a w szczególności jej odpowiedź na jeden z komentarzy. Czyżby plotki o ślubie miały w sobie trochę prawdy?

 

W najnowszym wpisie Natalii czytamy, że jest zachwycona odbiorem jej osoby pod udziale w "Rolnik szuka żony". Po niedzielnym odcinku, w którym to po raz pierwszy zasugerowano jej związek z Robertem, w sieci pojawiło się mnóstwo ciepłych słów pod jej adresem.

Dziś mimo tak słabej pogody ubrałam się wiosennie i mam uśmiech na twarzy - napisała na Instagramie.

Dominic i Stefan D'AngelicaDominic z "Top Model" ma na koncie wyrok za seks z nieletnią. Jego brat chce wyjaśnić te sprawę

Oczywiście pod poste nie brakuje pytań o jej relację z Robertem. Natalia nie odniosła się jednak do nich bezpośrednio. Jedna z internautek dociekała z kolei, czy znalazła już drugą połówkę. Tym razem była uczestniczka "Rolnika..." zdecydowała się uchylić rąbek tajemnicy.

Może to wszystko się poukłada już teraz - odpisała tajemniczo.

Czekamy na pierwsze wspólne zdjęcie z Robertem!