"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska zaryzykowała i poszła na wizytę do nowego fryzjera. "Bałam się, co z tego będzie"

Ania Bardowska była uczestniczką trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jako jedna z niewielu osób znalazła w programie miłość i codziennie dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia. Teraz pokazała się w nowej fryzurze.

"Rolnik szuka żony 7" w TVP trwa w najlepsze, a wielu uczestników poprzednich edycji pokazuje, że program pomógł zdobyć im nie tylko miłość, ale także spore grono fanów. Osobą, która może cieszyć się jednym i drugim jest Ania Bardowska. Żona rolnika pochwaliła się ostatnio sporą zmianą w swoim wyglądzie. 

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony 7" przeszła metamorfozę 

Ania Bardowska wzięła udział w trzeciej edycji miłosnego show. Dziewczyna związała z farmerem Grzegorzem, z którym wychowują dwójkę dzieci. Fani z zaciekawieniem śledzą losy pary, a oni sami nie ukrywają, że mają z tego sporą frajdę.

Ania jest pochłonięta życiem rodzinnym na wsi, jednak nie zapomina o rozwoju osobistym. Ostatnio Bardowska wydała książkę dla dzieci, a także zadbała o dyplom i wykształcenie w kierunku technik rolnik. Stawia jednak nie tylko na zmiany w swoim życiu, ale i wyglądzie. W czwartek pochwaliła się nową fryzurą. Jak przyznaje, miała lekkie obawy związane z innym kolorem włosów, niż ten prezentowany dotychczas.

A tak się bałam, co to wyjdzie... Pierwszy raz u nowego fryzjera - odpowiedziała Bardowska na jeden z komentarzy.
 

Ania na zdjęciu pozuje z ciastem własnego przepisu, jednak - jak widać po komentarzach - nie ono gra tutaj główną rolę.

Pięknie Ci w tym nowym kolorze! Warto było zaryzykować.
Piękna jak z obrazka! A ciasto niestety, bądź stety gra drugą rolę - komplementowali fani.

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę 

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" podczas pobytu w programie prezentowała się zupełnie inaczej niż dziś. Nie da się ukryć, że dziewczyna była bardzo skryta i nieśmiała, jednak po dawnej rolniczce nie ma już śladu.

Teraz Bardowska jest żoną Grzegorza, z którym tworzą szczęśliwy związek od ponad czterech lat, a w chwilach wolnych od pracy na roli kobieta spełnia się w roli Instagramerki. 

 

Zmiana na plus?

Zobacz też: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" na wiosennym spacerze. My patrzymy na jej figurę

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.