Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wydaje książkę dla dzieci. "To taki wierszyk o życiu na wsi"

Ania Bardowska odkryła w sobie nowy talent. Żona Grześka z "Rolnik szuka żony" napisała wierszyki o życiu na wsi i postanowiła je wydać w formie książki.

Ania i Grzesiek Bardowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par z "Rolnik szuka żony". Grzesiek poznał swoją żonę dzięki udziałowi w programie i od tego czasu są nierozłączni - wzięli ślub i powitali na świecie już dwoje dzieci. Podczas gdy Grzesiek zajmuje się pracą na polu, Ania pomaga mu w pracy, wychowuje dzieci, a teraz okazało się, że w międzyczasie udało jej się napisać książkę dla dzieci.

Ania Bardowska autorką książki dla dzieci

Bardowscy doskonale wykorzystali popularność, jaką przyniósł im program "Rolnik szuka żony". Para prowadzi kilka profili na Instagramie, a także własny kanał na Youtube. Do tego sprawdza się w roli influencerów, a niebawem może się okazać, że Ania została wziętą autorką dziecięcych książek. Jak się okazuje, już w grudniu będzie miała miejsce premiera jej pierwszego dzieła - "Skarbów wsi".

Napisałam książeczkę dla dzieci, dla najmłodszych. Jest to książeczka z takim wierszykiem o życiu na wsi, o tym, czym zajmuje się rolnik. Tekst napisałam w sierpniu, a moja książeczka zostanie wydrukowana w grudniu. (...) Dlaczego to tak długo trwało wszystko? Bo sama się wszystkim zajmowałam, sama po napisaniu tekstu szukałam ilustratora, na którego trzeba było troszeczkę zaczekać, ogarniałam wszystkie tematy dodatkowe, które wychodziły dopiero w praniu, bo jestem samoukiem - napisała Ania na Instagramie.

Książka Ani BardowskiejKsiążka Ani Bardowskiej Instagram/ania.bardowska

Książka "Skarby wsi" ma mieć swoją premierę jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, a więc może się okazać, że będzie świetnym prezentem pod choinkę. Myślicie, że to będzie hit?

 KM

Kilka dni temu Ania Bardowska urodziła drugie dziecko:

Zobacz wideo