"Hotel Paradise". Bartek ostro skomentował relację z Dominiką i zdradę. "Zostałem potraktowany jak błoto i wykorzystany"

"Hotel Paradise". Bartek Graczyk opowiedział o swojej relacji z Dominiką. Nie ukrywa, że wolałby więcej się z nią nie spotkać. Uczestnik drugiej edycji telewizyjnego show nie szczędził krytyki względem wyspiarki.

"Hotel Paradise". Druga edycja uwielbianego przez telewidzów show bez wątpienia przysporzyła wielu emocji zarówno uczestnikom, jak i fanom przed telewizorami. W tym wydaniu programu emitowanego przez stację TVN nie brakowało intryg i kłótni.

Zobacz wideo Artur, zwycięzca Hotel Paradise 2. Czy uważa, że zachował się fair wobec Dominiki? [Koło Plotka Extra]

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Kamil zaatakował Łukasza fizycznie na oczach widzów, a jeszcze nie tak dawno głośno było o tym, że Łukasz z "Hotelu Paradise" został pobity. Niektórzy dopuścili się zdrady, inni zaś opowiadają w mediach o tym, jak bardzo zostali zranieni. 

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Miała być lekka rozrywka, a oglądamy poniżanie ludzi. Mnie przestaje to już bawić

"Hotel Paradise". Bartek ostro krytykuje Dominikę

Nie ulega wątpliwości, że "Hotel Paradise" rządzi się swoimi prawami. To, co dzieje się na rajskiej wyspie, zostaje więc na wyspie. A przynajmniej powinno. Bardziej wrażliwi uczestnicy z pewnością będą żywić urazę przez długi czas.

Wygląda na to, że jednym z nich jest Bartek Graczyk, który w najnowszej rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o swoich odczuciach względem Dominiki.

Bardzo się cieszę, że jej tu nie ma. Nie mamy kontaktu i nie chcę, żeby tu była. Jest taką osobą, że jak się z nią rozmawia i coś się jej powie, to wykorzysta przeciwko Tobie. To nie jest tak, że ona jest taką osobą, że my ją odsunęliśmy. Sama się odsunęła z tej grupy, nie rozmawiała z nami i nie utrzymywała kontaktów. Odsuwała się od wszystkiego i miała swoją wizję życia. To nie zależało od nas. To jej wina - powiedział Graczyk.
 
Ja próbowałem utrzymywać z nią kontakty, ale jednak nie wyszło. Dostałem to, co dostałem. (...) To nie było tak, że się nie dowiedziałem. W mojej głowie było tak, że już wiedziałem, domyślałem się. Nie było tak, że mnie to zszokowało. To był hotel, to był Hotel Paradise więc mnie to nie szokuje. Co chciała, to zrobiła, każdy popełnia w życiu jakieś błędy. Ja też popełniłem kilka błędów, których bardzo żałuję. Ale to jej wybór. Nie zszokowała mnie w ogóle w niczym - wyznał Bartek.

Jak twierdzi uczestnik, już wcześniej domyślał się, że między jego partnerką z programu a Arturem doszło do czegoś poważnego. 

Byłem zmieszany, bo zostałem potraktowany jak błoto i wykorzystany. Czy zostałem zraniony? Trochę zostałem zraniony, bardziej oszukany. Lepiej byłoby powiedzieć prawdę, niż to ukrywać - skwitował.

Okazuje się, że Bartka najbardziej zabolało to, iż był okłamywany. 

Wejdź na Avanti24.pl i sprawdź modne stroje kąpielowe!