Fenomenalna Kasia Dereń stanęła do walki w "The Four. Bitwa o sławę". Kuba Badach rozpłakał się! "Dziękuję Ci, Boże"

Za nami czwarty odcinek programu "The Four. Bitwa o sławę". Wokalistka Kasia Dereń rozłożyła jurorów na łopatki. Polały się łzy. Czy udało jej się zasiąść na bezpiecznym krześle?

Kasia Dereń twierdzi, że talent wokalny ma po tacie i babci. Nazwała się córeczką tatusia. Jej przygoda z muzyką trwa od dawna i ma ogromne doświadczenie. Od 13 lat śpiewa w chórkach i jak twierdzi, "sprawiło to, że jest gdzieś tam znana i rozpoznawalna". Zapowiedziała, że nie wróci do domu, dopóki nie usiądzie na krześle.

Kasia Dereń, Edyta Górniak"The Four. Bitwa o sławę". Kasia Dereń śpiewa jak Edyta Górniak. Diwa ma konkurencję?

Kasia zanim jeszcze zdążyła się odezwać, zyskała sobie sympatię jurorów. Od razu po wejściu na scenę Igor Herbut docenił artystkę słowami:

Dobra, my się znamy. Kasia, przepraszam, czy ty przyszłaś po te krzesła, czy po te krzesła? - Zapytał, wskazując najpierw na fotele jurorów.

Kasia Dereń zaśpiewała piosenkę Beyonce, "Love on top", a jej wykonanie kapitalne. Jurorzy byli nią zachwyceni.

Praise the Lord. Dziękuję Ci Boże za Kasię Dereń. - wyznała zszokowana Natalia Nykiel.

Jurorzy programu 'The Four. Bitwa o sławę'"The Four. Bitwa o sławę". Znamy zwycięzców pierwszego odcinka

Igor Herbut natomiast skomentował Kasię, wstając z krzesła.

Ja mam wrażenie, że ty cholera ciągle jesteś druga.

Juror opowiadał o tym, że czuje, że nad Kasią jest szkło, które pęka, gdy ta śpiewa. On chciałby, żeby w końcu swoją walką i wytrwałością to szkło rozbiła. Było słychać, że artysta ogromnie ceni kobietę, jako wyjątkowo uzdolnioną koleżankę z branży. Wszyscy byli zachwyceni, a Kasia dostała trzy niebieskie okręgi. Do walki wybrała Karolinę Leszko.

To będzie spektakularna walka - powiedziała Natalia Nykiel.

Karolina Leszko wykonała piosenkę "Think" Arethy Franklin, którą porwała publiczność. Kasia Dereń natomiast "A to co mam..." Kasi Kowalskiej. Wzruszyła jurorów i doprowadziła do łez Kubę Badacha. Skomentować występ była w stanie tylko Natalia Nykiel, która oceniła go słowami:

To była ekstaza i to były moje łzy wzruszenia.

Widzowie mieli przed sobą naprawdę trudny wybór. Obie wokalistki były świetne. Ostatecznie jednak walkę wygrała Karolina nieznaczną ilością głosów i powróciła na swoje bezpieczne krzesło. 

Zobacz wideo