"Taniec z Gwiazdami". Przygotowania do ostatecznego starcia trwają. Kiedy oglądać finał?

"Taniec z Gwiazdami". Jedenasta edycja programu wielkimi krokami zbliża się do końca. W finale zobaczymy dwie najlepsze pary - o Kryształową Kulę zawalczą Julia Wieniawa i Edyta Zając. Towarzyszyć im będą na parkiecie Stefano Terazzino i Michał Bartczak.

"Taniec z Gwiazdami". Lada moment będziemy mieli za sobą jedenastą edycję tanecznego show Telewizji Polsat. Ta odsłona znacznie różniła się od poprzednich i z pewnością zostanie zapamiętana. Przez szerzącą się na świecie pandemię koronawirusa w programie nie brakowało zawirowań. Nie tylko zawieszono zdjęcia na prawie pół roku, ale też finał "Tańca z Gwiazdami" został przyspieszony.

Zobacz wideo

Finał jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" widzowie będą mogli oglądać już w ten piątek 23 października o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. Obecnie w "Tańcu z Gwiazdami" pozostały dwie pary Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

"Taniec z gwiazdami". Przygotowania do finału

Ostatnie wystąpienie na scenie wiąże się z wieloma emocjami. Obie pary, które już niebawem stoczą ostateczny pojedynek o pierwsze miejsce, zawzięcie ćwiczą do samego końca, by wypaść jak najlepiej. Julia Wieniawa i Edyta zając opowiedziały o swoich przygotowaniach do programu.

Wiadomo już, że finaliści pokażą się w kilku odsłonach. Dodajmy, że w ułożeniu choreografii finalistów uczestniczą jurorzy. Michał Malitowski przygotowuje jive'a z Julią i Stefano, a Iwona Pavlowić przećwiczy tango z Edytą i Michałem.

"Taniec z Gwiazdami". Która z par ma szanse na wygraną?

Taneczny partner Julii Wieniawy ma na swoim koncie już cztery kryształowe kule, z kolei Michał Bartkiewicz zadebiutował na parkiecie "Tańca z gwiazdami" i zaszedł bardzo wysoko. Edyta Zając opowiedziała o tanecznym debiucie. Zanim jednak dowiemy się, kto zdobędzie Kryształową Kulę, przeanalizujmy poprzednie wygrane.

Zobacz: "Taniec z gwiazdami". Zbliża się finał jedenastej edycji. Przypominamy zwycięzców poprzednich odsłon programu

Zwycięzców najnowszej odsłony programu poznamy już w ten piątek. Komu kibicujecie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.