"Taniec z Gwiazdami". Finał zobaczymy o wiele szybciej niż się spodziewaliśmy

"Taniec z Gwiazdami". Produkcja podjęła decyzję o przyspieszeniu ostatniego odcinka. Już w tym tygodniu na parkiecie zmierzą się dwie finałowe pary. Kiedy dokładnie będzie można zobaczyć finał "Tańca z Gwiazdami"?

"Taniec z Gwiazdami". W programie nie brakuje zawirowań. Jeszcze w połowie marca pisaliśmy o tym, że władze stacji zdecydowały o zawieszeniu zdjęć ze względu na szerzącą się pandemię koronawirusa. Po półrocznej przerwie taneczne show powróciło na antenę Polsatu.

Zobacz wideo

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że jedna z uczestniczek "Tańca z Gwiazdami", Sylwia Lipka uzyskała aż trzy pozytywne wyniki na koronawirusa, przez co zarówno ona, jak i jej partner Rafał Maserak musieli zrezygnować z dalszego udziału w programie. Z kolei decyzją widzów z parkietem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Wilk mówi o hejcie, Wieniawa stwierdza, że lepiej tańczy, niż śpiewa. Show kradnie Ibisz. Ale garniak!

"Taniec z Gwiazdami". Finał już w tym tygodniu

Najnowsza odsłona programu jest zdecydowanie wyjątkowa i z pewnością zostanie zapamiętana. Sytuacja zmieniała się w ostatnim czasie dynamicznie, co odbiło się także na finałowym odcinku. Producenci tanecznego show podjęli decyzję o przyspieszeniu jego emisji.

Finał jedenastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będziemy mogli oglądać już 23 października o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. W najbliższym odcinku o kryształową kulę i nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza powalczą Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Polsat wydał oświadczenie trzy godziny przed odcinkiem. Co dalej z programem?

W ułożeniu choreografii finalistów uczestniczyć będą jurorzy. Wiadomo już, że Michał Malitowski przygotuje jive’a z Julią Wieniawą i Stefano Terrazzino, a Iwona Pavlović przećwiczy tango z Edytą Zając i Michałem Bartkiewiczem. Więcej dowiemy się już w piątek.

Więcej o: