"Taniec z Gwiazdami". Polsat wydał oświadczenie trzy godziny przed odcinkiem. Co dalej z programem?

Piątkowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" odbędzie się, ale bez udziału uczestniczki, u której zdiagnozowano koronawirusa. Stacja wydała oświadczenie.

Trwa właśnie 11. edycja "Tańca z Gwiazdami", która nie wiadomo, czy dotrwa do końca. W zeszłym tygodniu z programem pożegnał się Bogdan Kalus, który razem ze swoją partnerką musieli udać się w kwarantannę. Po siedmiu dniach nadeszły kolejne przykre informacje - koronawirusem zakaziła się Sylwia Lipka, która musiała opuścić show. Polsat właśnie wydał oświadczenie. Co z półfinałowym odcinkiem?

Zobacz wideo 15 lat "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Lipka żegna się z programem

W piątek popołudniu na Instagramie "Tańca z Gwiazdami" pojawiło się oficjalne oświadczenie w związku ze zdiagnozowaniem koronawirusa u jednej z uczestniczek programu. Sylwia Lipka i Rafał Maserak pożegnali się z show, a pozostałe gwiazdy przeszły testy na COVID-19, które dały wynik negatywny.

Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego.

Trzymamy kciuki za dzisiejszych tancerze, a Sylwii i pozostałym gwiazdom w kwarantannie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jeśli stacja nie podejmie żadnych zaskakujących decyzji, już za tydzień odbędzie się finał.

ZOBACZ TEŻJulia Wieniawa tańczy do hitu Rihanny, a fani zauważają: Połowy Ciebie nie ma. Szczuplutka jak igiełka

Więcej o: