"Taniec z Gwiazdami". Jedna z gwiazd ma koronawirusa! Co dalej z odcinkami?

Sylwia Lipka przerywa treningi do dzisiejszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Uzyskała aż trzy pozytywne wyniki na koronawirusa.

Sylwia Lipka jest uczestniczką obecnej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". W parze przyszło jej tańczyć z Rafałem Maserakiem i choć zapowiadało się, że mogą powalczyć o finał i Kryształową Kulę, treningi musiały zostać przerwane. Wszystko za sprawą pozytywnego testu na koronawirusa, który uzyskała młoda piosenkarka.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z Gwiazdami". Niezła wpadka! Sylwia Lipka walczyła na parkiecie z rozdartymi spodniami

Sylwia Lipka zakażona koronawirusem. Co z "Tańcem z Gwiazdami"?

Sylwia Lipka podzieliła się informacją o swoim stanie zdrowia za pomocą TikToka. Okazuje się, że wokalistka wykonała aż trzy testy na wykrycie przeciwciał wirusa i każdy z nich wykazał wynik pozytywny.

Jadę na próbę generalną do "Tańca z gwiazdami" ale przed tym obowiązkowe badania na covid. Wymaz z nosa. Czekam na wyniki. Pozytywny. Test nr 2. dla pewności. Pozytywny razy dwa. Test nr 3. wysyłamy już do laboratorium... Nie mogłam wziąć udziału w próbie... Wyniki dostanę jutro... - powiedziała wokalistka.

Co zatem z dzisiejszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"? Czekamy na odpowiedź produkcji, do której już zostały skierowane pytania. Żadne decyzje nie mogą być podjęte, dopóki laboratorium nie potwierdzi ostatecznego wyniku. Jeżeli będzie pozytywny, na kwarantannę musi być gotowy z pewnością Rafał Maserak.

Epidemia koronawirusa obecnie przechodzi drugą falę i niestety, ale zapowiada się coraz gorzej. Od najbliższej soboty wejdą kolejne obostrzenia, a w czerwonej strefie znalazła się prawie połowa Polski. Ważne jest, by nie lekceważyć objawów i samego wirusa. Powikłania są przede wszystkim niebezpieczne dla osób obciążonych chorobami współistniejącymi i tymi w podeszłym wieku.

Bądźmy ostrożni!

Zobacz wideo Sylwia Lipka zawiodła Rafała Maseraka? „Na próbach nie było tak, jakbym chciał”