"Taniec z Gwiazdami". Julia Wieniawa ubrała się w to samo, co Sylwia Lipka. "Człowiek chce być oryginalny..."

Julia Wieniawa i Sylwia Lipka pojawiły się na próbie do "Tańca z Gwiazdami" w identycznych strojach.

"Taniec z gwiazdami"  wrócił na antenę Polsatu po półrocznej przerwie spowodowanej sytuacją panującą w kraju i na świecie. Za nami już wiele występów, a z odcinka na odcinek grono uczestników zmniejsza się. Wszystko po to, by wyłonić najlepszą parę.

Zobacz wideo

O programie głośno jest nie tylko w mediach, ale też na instagramowych profilach uczestników, którzy chętnie dzielą się z fanami przebiegiem przygotowań i fotkami zza kulis. Wiele ciekawostek związanych z "Tańcem z Gwiazdami" możemy znaleźć u Julii Wieniawy. Jest ona jedną z gwiazd, która regularnie raczy obserwatorów coraz to nowymi postami i relacjami zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego.

Julia Wieniawa i Sylwia Lipka w takich samych strojach

Niedawno na InstaStories Julii Wieniawy pojawiła się relacja z próby do najnowszego odcinka telewizyjnego show. Na scenie pojawiła się w towarzystwie Sylwii Lipki, która miała na sobie taką samą bluzę, co Julka. Jak przyznała Wieniawa, chciała ubrać się w sposób oryginalny, a konkurentka pokrzyżowała jej plany. Oczywiście uczestniczki nie miały sobie niczego za złe i podeszły do sprawy z dużym dystansem. Co innego, gdyby to był odcinek właściwy albo spotkanie na ściance. Julia Wieniawa obróciła sytuację w żart.

Człowiek chce być oryginalny, przychodzi na próby, a ta się ubrała identycznie - zażartowała aktorka. 

W tle widzimy tanecznych partnerów dziewczyn - Stefano Terrazino i Rafała Maseraka, którzy nazwali się "wujkami". Dodajmy, że obie uczestniczki mają na sobie bluzy Mosquito projektu Alicji Komar w identycznych kolorach.