"Taniec z Gwiazdami". Znamy werdykt widzów. Nie byli najgorsi, a odpadli!

Trzeci odcinek jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" za nami. Gwiazdy zatańczyły do filmowych hitów. Na parkiecie mogliśmy podziwiać choreografie do rumby, charlestona, czy samby. Widzowie zadecydowali, że z show odpadają Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko.

W zeszłym tygodniu z "Tańca z Gwiazdami" odpadł Sylwester Wilk. Nie była to jednak decyzja widzów, a samego sportowca, który po doznaniu kontuzji musiał zrezygnować z show. W trzecim odcinku wszystko poszło już zgodnie ze scenariuszem i z programem pożegnała się para, która otrzymała najmniej głosów. Na parkiecie nie zobaczymy już Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.

POLECAMYIwona Pavlović szaleje z mężem w domu. "Nauczyłam go kroków walca i cha-chy" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo 15 lat "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami". Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko pożegnali się z programem

W trzecim odcinku jedenastej edycji gwiazdy i ich partnerzy zatańczyli do muzyki filmowej. Najlepiej ocenieni zostali Ania Karwan i Jan Kliment, którzy otrzymali od jurorów maksymalną liczbę punktów (30). Najsłabiej wypadli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak to nie oni pożegnali się z show. Na parkiecie nie zatańczą już Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko. Decyzja widzów zaskakuje.

"Taniec z gwiazdami" odcinek 3.

Występem wartym uwagi był również walc wiedeński Edyty Zając, która zatańczyła do piosenki z filmu Blanki Lipińskiej, "365 dni". Modelka zrobiła kilka błędów, ale i tak otrzymała od jurorów 27 punktów. O jeden punkt pokonała ją Julia Wieniawa, która tańcząc charlestona zgarnęła 28 punktów. Wszystko wskazuje więc na to, że w półfinale prawdopodobnie zmierzą się trzy panie. Całą relację z odcinka przeczytacie TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ"Taniec z Gwiazdami". Julia Wieniawa po raz pierwszy pokazała ojca. "Dzieci z rozbitych małżeństw nie mają lekko"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.