"Więzień Miłości". Zehra prywatnie - jak na co dzień wygląda zjawiskowa Hazal Subasi?

Hazal Subasi jest odtwórczynią roli Zehry w serialu "Wzięzień miłości". Młoda aktorka zyskała ogromną sympatię telewidzów, także tych z Polski. Postanowiliśmy więc sprawdzić, kim jest prywatnie i jak wygląda na co dzień.

"Więzień miłości" jest jednym z najbardziej popularnych, obok "Elif" i "Przysięgi", tureckich seriali. Produkcja skradła serca również polskich telewidzów, którzy z wielką ochotą śledzą miłosne losy bohaterów: Zehry i Omera. A kim prywatnie jest aktorka odgrywająca główna postać kobiecą? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zobacz wideo

Kim jest Hazal Subasi, czyli Zehra z serialu "Więzień miłości"?

Odtwórczynią roli Zahry jest Hazal Subasi. Młoda aktorka, która skradła serca telewidzów swoją urodą, ma zaledwie 24 lata. Zanim dziewczyna trafiła do świata filmu, zajmowała się modelingiem. Popularność przyniosła jej jednak właśnie rola w telenoweli "Więzień miłości". Już wkrótce sympatycy dziewczyny będą mogli zobaczyć ją także w innej produkcji, "Wystarczy nadzieja".

Prywatnie Hazal Subasi była związana ze swoim serialowym partnerem, Erkanem Mericem, odtwórcą roli Omera. Ukochani postanowili się jednak rozejść, a ich burzliwe rozstanie było szeroko komentowane w mediach. Teraz Turczynka związana jest ze starszym partnerem, również aktorem.

Gwiazda "Więźnia miłości" bardzo aktywna jest też w mediach społecznościowych. Hazal Subasi publikuje na Instagramie wiele zdjęć (znajdziecie je w naszej galerii), przybliżając fanom swoje życie. Wygląda na to, że jest miłośniczką zwierząt i podróży. Zobaczcie, jak aktorka wygląda na co dzień:

Przypomnijmy, że telenowela "Więzień miłości" emitowana jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 na antenie TVP2. Powtórki serialu można oglądać na platformie VOD TVP.

Zobacz także: "Więzień Miłości" odcinek 317 - streszczenie. Co dalej w serialu? Zehra trafia na policję.

Więcej o: