"Elif". Selin Sezgin znacznie różni się od serialowej Melek Simsek. Aktorka poza planem filmowym nie jest tak skromna

Selin Sezgin wciela się w Melek Simsek w tureckim serialu "Elif". W życiu prywatnym aktorka nie przypomina postaci z serialu.

Turecki serial "Elif" podbił serca widzów Telewizji Polskiej. Selin Sezgin to aktorka wcielająca się w rolę matki tytułowej bohaterki. W serialu Melek Simsek zaszła w ciążę i odeszła od męża, ponieważ nie została zaakceptowana przez jego rodzinę. Postanowiła samotnie wychować dziecko. Aktorka wciela się w rolę uciemiężonej, nieszczęśliwej kobiety, która została rozdzielona z ukochaną córką. Na szczęście życie prywatne gwiazdy znacznie różni się od tego serialowej bohaterki. 

Zobacz wideo Z kim z serialu "M jak miłość" spała Anna Mucha? Aktorka nagrała zabawny filmik

"Elif". Melek Simsek prywatnie

Selin Sezgin urodziła się 20 czerwca 1987 roku w Stambule w Turcji. Ukończyła Uniwersytet Sztuk Pięknych im. Mimara Sinana w Stambule na Wydziale Ceramiki i Szkła.

 

Turczynka wciela się w matkę głównej bohaterki od 2014 roku. Rola w serialu "Elif" była dla niej sporym wyzwaniem i pierwszym doświadczeniem na planie filmowym. W wywiadach podkreślała, że bardzo zaprzyjaźniła się z dziewczynką wcielającą się w tytułową Elif, Isabellą Damla Güvenilir. Połączyła je wyjątkowa więź i stały się dla siebie jak siostry. 

Na planie serialu ”Elif” krążyły plotki, że Selin spotykała się z aktorem lkerem Gürsoyem, który wciela się w postać jej brata. Aktorzy nie potwierdzili plotek o romansie. 

 

Selin jest miłośniczką jogi i interesuje się modą, co można zauważyć na jej Instagramie. 33-latka jest singielką. Ma kota i chętnie go pokazuje w mediach społecznościowych. 

 

"Elif" - fabuła serialu

Melek Simsek pracowała jako służąca w bogatej rodzinie Emiroglu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Matka ukochanego nie zaakceptowała związku jej syna ze sprzątaczką, dlatego zwolniła ciężarną Melek. Dziewczyna odeszła, pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu, że spodziewa się dziecka. Gdy na świecie pojawia się Elif, jej ojciec żeni się z inną kobietą. Zrozpaczona matka wiąże się z brutalnym alkoholikiem i hazardzistą.