"Przysięga". Kto zagra w serialu Reyhan? Oto Sila Sarac - nowa odtwórczyni roli

Sila Sarac zastąpi Özge Yagiz w trzecim sezonie serialu "Przysięga" i wcieli się w rolę Reyhan, ukochanej Emira. Poznajcie nową gwiazdę popularnej tureckiej produkcji.

"Przysięga" to turecki serial obyczajowy, który również w Polsce zyskał rzesze wiernych fanów. Widzowie TVP pokochali miłosne rozterki Turków, zainteresowały ich również obyczaje i kultura mieszkańców Bliskiego Wschodu. Jakiś czas temu miłośnicy produkcji zostali jednak zaskoczeni przez Özge Yagiz odgrywającą rolę Ryhan. Aktorka zdecydowała się bowiem odejść z obsady. Wiemy jednak, kto zastąpi gwiazdę w trzecim sezonie tureckiego serialu. Poznajcie Silę Sarac.

Zobacz wideo Po tych rolach mieli traumę. Zobaczcie!

Sila Sarac to nowa Reyhan z serialu "Przysięga"

Wiadomość o tym, że Özge Yagiz rezygnuje z odgrywania roli Reyhan, zasmuciła fanów "Przysięgi", a dla producentów okazała się sporym wyzwaniem. Pomimo próśb telewidzów aktorka nie zmieniła jednak swojej decyzji. Początkowo scenarzyści rozważali więc uśmiercenie portretowanej przez aktorkę postaci. Ostatecznie zdecydowano się jednak na inne rozwiązanie. Postanowiono, że rolę Özge Yagiz przejmie Sila Saraç.

 

Sila Saraç ma 25 lat. Z wykształcenia jest nie tylko aktorką, lecz również dietetyczką. Na swoim koncie ma już rolę w serialu "Wybacz mi" oraz kilku filmach reklamowych. Zdjęcia na Instagramie nie pozostawiają złudzeń - dziewczyna może pochwalić się nieprzeciętną urodą. Mamy nadzieję, że miłośników "Przysięgi" oczaruje również umiejętnościami aktorskimi.

 

Nowe odcinki "Przysięgi", w których w postać Reyhan, ukochanej Emira, wcieli się już Sila Sarac, zobaczymy jesienią na antenie TVP1. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak młoda aktorka sprawdzi się w tej roli. Będziecie oglądać 3. sezon tureckiej produkcji?