"Taniec z Gwiazdami". Z programu odpadł Jakub Kucner. Jednak spora część widzów nie zgadza się z werdyktem. "Co za niesprawiedliwość"

Za nami ćwierćfinał programu "Taniec z Gwiazdami". W miniony piątek z programem musiał pożegnać się Jakub Kucner. Widzowie nie potrafią zrozumieć tego werdyktu. Uważają, że dużo gorzej na parkiecie radził sobie Gimper.

Emocje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" sięgają zenitu. A wszystko dlatego, że już wkrótce półfinał. O Kryształową Kulę zawalczą Joanna Mazur i Jan Kliment, Macademian Girl i Rafał Maserak oraz Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku werdyktem jury oraz telewidzów z programem pożegnali się Jakub Kucner oraz Lenka Klimentova. I to właśnie ten fakt sprawił, że w sieci zawrzało. Internauci są zdania, że z show powinien odpaść Gimper, który z tańcem radzi sobie dużo gorzej.

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Widzowie nie zgadzają się z werdyktem

Na oficjalnym Facebooku programu pojawiły się komentarze, z których jasno wynika, że widzowie uważają werdykt za niesprawiedliwy. Oto część z nich: 

Szok! Gimpera powinni wywalić. A nie tych dobrych wyrzucają.
Szkoda.... Jak pomyślę, że Qczaj odpadł, a Gimper ciągle w akcji, to mnie szlag trafia.
Jeszcze wyjdzie na to, że Gimper wygra, haha.

Rzeczywiście, Gimper być może nigdy nie będzie zawodowym tancerzem, ale warto też zaznaczyć, że Jakub Kucner był aż sześć razy nominowany do opuszczenia programu. Czy więc decyzja była w pełni krzywdząca? Wydaje się, że nie. Pamiętajmy, że oprócz jury także widzowie mają prawo do głosowania. I to właśnie oni sprawili, że Gimper znajdzie się w odcinku półfinałowym. I choć mówi się, że "nie dorasta do pięt" Joannie Mazur czy Macademian Girl, być może znajdzie się również w finale. Jedno jest więc pewne - za tydzień czeka nas zacięta rywalizacja. 

DH

Więcej o:
Komentarze (30)
"Taniec z Gwiazdami". Z programu odpadł Jakub Kucner. Jednak spora część widzów nie zgadza się z werdyktem. "Co za niesprawiedliwość"
Zaloguj się
 • y.y

  Oceniono 8 razy 8

  I tu i tu drewno, ale gimper ma za sobą insta i youtubersow więc nie dziwne, że miał przewagę i tyle w temacie

 • Gość: babcia

  Oceniono 9 razy 7

  Za Gimperem jego technicy multimedialni działają i dlatego wygra, ale to bedzie katastrofa programu bo dawno powinien odpaść !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • dawnyprezes

  Oceniono 9 razy 7

  Jakie gwiazdy - taki taniec. Czym się ekscytować ?.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 4

  Wygra Mazur, bo jest niewidoma, a poza tym zrobila wokół siebie duzo szumu, ze jej ministerstwo nie sponsoruje itd. Na poczatku jej kibicowalam, ale okazalo sie, ze nabrala ludzi i ze cos musi z nia byc nie tak, skoro inni paraolimpijczycy sa od niej odwrocili. Najlepiej tanczy Tamara, ale nie wygra, bo nie wzbudza litosci i tanczy z Maserakiem, ktory nie jest lubiany

 • Gość: ktoś

  Oceniono 7 razy 3

  Za tydzień wyleci już Gimper a finał dla kobiet i wygra Tamara!!!

 • Gość: salomea

  Oceniono 2 razy 2

  w finale będzie Gimper i Joanna po to by widzowie nie krytykowali, że wygra ta " niewidoma ", bo wtedy wiadomo jak tu mówić, ze Gimper powinien wygrać Tyle na począku odeszlo fajnie tancząćych par po to by zostala drewno Żyła, i Gimper i Kuczaj..

 • Gość: zibi

  Oceniono 1 raz 1

  ustawka a sms to ściema

 • Gość: Nienawidzę hejty i bólu dupy

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie ogarnij się się, w tym programie ważną rolę mają głosy widzów Gimper miał ich więcej od Kucnera i przeszedł dalej trudno to zrozumieć?!?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX