Do TVP wraca "Szansa na Sukces". Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Manna

"Szansa na Sukces" wraca już w kwietniu do TVP. Program prowadzony oryginalnie przez Wojciecha Manna będzie miał teraz nowego prowadzącego. To Artur Orzech!

Wojciech Mann prowadził program "Szansa na sukces" przez 19 lat. W 2012 roku wyemitowano ostatnie odcinki i program został zawieszony. Teraz, na początku kwietnia 2019, wraca z nową odsłoną i nowym prowadzącym.

Szansa na sukces - Artur Orzech nowym prowadzącym

Wojciecha Manna zastąpi Artur Orzech, związany z Telewizją Polską i radiem od wielu lat - do takich informacji dotarł "Super Express". Artur Orzech spytany o komentarz, uciął sprawę krótko:

Przepraszam, ale nie mam czasu na komentarze, właśnie nagrywamy program - mówił reporterom "SE".

Pierwszy odcinek nowej "Szansy na Sukces" zostanie wyemitowany w niedzielę 7 kwietnia 2019. Program pokaże TVP 2 najpewniej o godzinie 15.00.

Kim jest Artur Orzech?

Artur Orzech od wielu lat pracuje jako dziennikarz muzyczny i konferansjer. To on przedstawia i komentuje od lat m.in. Konkurs Piosenki Eurowizji i dzięki jego humorowi da się ten festiwal oglądać. Wielokrotnie prowadził Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu i Sopot Festival, a także Fryderyki i Telekamery. Związany jest z radiem (głównie z Trójką), ale i telewizją, gdzie zdarzyło mu się prowadzić programy rozrywkowe ("Świat się kręci" czy "Śpiewaj i walcz") oraz programy muzyczne ("Muzyczna Jedynka").

Szansa na Sukces - zwycięzcy

"Szansa na Sukces" wyłoniła wielu piosenkarzy, którzy zrobili karierę w Polsce. W programie śpiewali - i wygrywali - m.in. Justyna Steczkowska, Anna Świątczak, Kasia Cerekwicka, Daria Zawiałow. Swoich sił próbowali w "Szansie na Sukces" również Tomasz Makowiecki, Gienek Loska, Szymon Wydra, Georgina Tarasiuk, Ewa Farna, Dominika Gawęda, Joanna Kulig i wielu innych. Trudno wskazać artystę, który nie miał jakiegoś związku z tym programem. Czy nowa odsłona programu wyłoni kolejnych równie znanych piosenkarzy?

Zobacz wideo

MAW

Więcej o: