Komiczna wpadka w "Kole fortuny". Odpowiedź pani Brygidy sprawiła, że nawet Rafał Brzozowski nie mógł opanować śmiechu

"Koło fortuny" nie przestaje nas zaskakiwać. Odpowiedzi uczestników często stają się powodem do żartów i tak też stało się tym razem. Pani Brygida z pewnością przejdzie do historii tego programu. Zobaczcie, co się wydarzyło.

"Koło fortuny" cieszy się niesłabnącą popularnością. Rozrywkowe show Telewizji Polskiej należy do najchętniej oglądanych programów i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ w trakcie zmagań uczestników często dochodzi do przezabawnych sytuacji. Wpadki zdarzają się, gdy muszą oni podjąć ostateczną decyzję i odgadnąć, jakie hasło znajduje się na tablicy. Niestety, bywa tak, że ich odpowiedzi są złe, a przy tym także i bardzo komiczne. Tak też stało się i tym razem, gdy do rywalizacji stanęła Pani Brygida. 

Zobacz wideo

"Koło fortuny". Kolejna wpadka w programie

W jednym z ostatnich odcinków uczestnicy mieli za zadanie odgadnąć hasło z kategorii "Edukacja". Pani Brygida zakręciła kołem i trafnie podała spółgłoskę "W". Wówczas Rafał Brzozowski, prowadzący program, poinformował, że były to ostatnie samogłoski w tym haśle. Pani Brygida musiała więc podjąć decyzję. W tym momencie mogła albo podać ostateczną odpowiedź albo wykupić samogłoskę. Ona postawiła wszystko na jedną kartkę. Wyznała, że jej zdaniem poprawne hasło brzmi: "Zajęcia warownicze". 

'Koło fortuny', TVP2'Koło fortuny', TVP2 screen YouTube/Wszystko Jasne

Odpowiedź Pani Brygidy w jednej chwili rozbawiła Brzozowskiego do łez. Prowadzący nie mógł wręcz opanować śmiechu. Zobaczcie, jak dokładnie to wyglądało.

 

Z pewnością zastanawia Was, jakie hasło tak naprawdę było poprawne. Chodziło o "Zajęcia wyrównawcze".

DH