"Koło fortuny". Zabawna wpadka uczestnika w finale. Rafał Brzozowski nie wytrzymał ze śmiechu, a Izabella Krzan się popłakała

"Koło fortuny" znowu jest powodem do żartów! Jeden z uczestników, zamiast podać tytuł serialu "Klinika samotnych serc", powiedział "Klinika samotnego sera". Pomyłka kosztowała go aż 25 tysięcy złotych.

W teleturnieju "Koło fortuny" uczestnicy pod presją czasu muszą odgadywać hasła. Choć prowadzący Rafał Brzozowski i Izabella Krzan starają się dodać im otuchy, to jednak stres często bierze górę i zawodnicy popełniają zabawne wpadki. Tak samo było i tym razem. W jednym z ostatnich odcinków do finału dotarł Michał. Po wylosowaniu koperty z nagrodą miał za zadanie odgadnąć trzy wyrazowe hasło z kategorii "serial".

Uczestnik "Koła fortuny" pomylił się i przegrał 25 tys. zł

Rafał Brzozowski jak zawsze podał pięć spółgłosek "r", "s", "t", "n", "l" oraz jedną samogłoskę "e", które miały ułatwić uczestnikowi odgadnięcie hasła. Następnie Michał podał swoje trzy spółgłoski "m", "w", "k" oraz samogłoskę "e". W tym momencie już można było zauważyć, że chłopak bardzo się stresuje, ponieważ powtórzył podaną samogłoskę, przez co obniżył swoje szanse na wygraną.

Koło fortunyKoło fortuny screen Youtube.com/teleFamily

ZOBACZ: "Koło fortuny". Koszmarna wpadka. Padło pytanie o polskiego aktora. Aż wstyd nie znać takiego nazwiska

Uczestnik miał 10 sekund na podanie prawidłowego hasła. Rozwiązaniem zagadki był tytuł serialu "Klinika samotnych serc", jednak Michał pomylił się i powiedział:

Klinika samotnego sera? Seru?

W tym momencie prowadzący teleturniej nie mogli ukryć swojego zdziwienia i wybuchli śmiechem. Izabella Krzan popłakała się ze śmiechu i zaczęła ocierać łzy, by nie zepsuć makijażu. Brzozowski chichocząc, skomentował:

"Klinika samotnych serc" - był taki serial, wiesz? Ale dajcie brawa dla Michała!

Rafał nie miał litości dla uczestnika i kontynuował wątek:

Słuchajcie, biedny ser tam gdzieś sobie siedzi w klinice.

Uczestnik odpowiedział mu:

Kupię kilogram.

Jak się po chwili okazało, mógł to być najdroższy ser w życiu gracza, ponieważ poprawna odpowiedź była warta aż 25 tysięcy złotych.

A Wy, od razu wiedzieliście, jakie jest hasło?

 

JP