Pamiętacie Magdę Masny z "Koła Fortuny"? Zobaczcie, jak dziś wygląda i czym się zajmuje

Magda Masny była hostessą popularnego teleturnieju "Koło fortunny". Pierwszy odcinek programu został ostatni wyemitowany dokładnie 2 października 1992 roku. Właśnie mija więc 26 rocznica emisji programu. Zobaczcie, jak przez ten czas zmieniła się współpracownica Wojciecha Pijanowskiego.

Magda Masny - debiut w "Kole Fortuny"

Magda Masny to hostessa, która asystowała w kultowym teleturnieju "Koło Fortuny". Program święcił triumfy w Polsce w latach 90. Był pokazywany w TVP2 w latach 1992-1998.

Teleturniej szturmem zdobył ogromną popularność i zyskał oglądalność 10 milionów widzów! Dziś o takiej popularności teleturnieje mogą tylko pomarzyć. Razem z programem rozgłos zyskała też hostessa dzielnie odsłaniająca literki w hasłach i z gracją prezentująca nagrody gospodarstwa domowego jak miksery, czajniki czy żelazka.

Warszawa, 16.02.1993. Teleturniej FORUM/Roman Kotowicz

Masny stała się ikoną - zawsze elegancko ubrana i profesjonalnie uśmiechnięta. Panie chciały wtedy wyglądać tak jak ona!

W programie była stylistka, były wypożyczane stroje, z wyjątkiem chyba trzech. Krążyła miejska legenda, że mam ogromną szafę, w której te stroje się kurzą, to nieprawda - powiedziała w rozmowie w "Pytanie na śniadanie".

Koło FortunyScreen z Youtube.com

Magda Masny, Wojciech Pijanowski. Magda Masny, Wojciech Pijanowski. FORUM/Roman Kotowicz

Zgrany Duet - Magda Masny i Wojciech Pijanowski

Magda Masny była hostessą w "Kole Fortuny" przez 6 lat. Teleturniej prowadził charyzmatyczny Wojciech Pijanowski. Wydawać by się mogło, że Masny była w jego cieniu, ale swoją obecnością i gracją nadawała programowi ostatecznego sznytu! Razem tworzyli zgrany duet.

Warszawa, 16.02.1993. Teleturniej FORUM/Roman Kotowicz

Kiedy zaczęła go prowadzić miała zaledwie 23-lata, ale garsonki, jakie zakładała, sprawiały, że wyglądała poważniej. Wcześniej Masny była fotomodelką. To właśnie fotograf, z którym współpracowała, wysłał ją na zdjęcia próbne do teleturnieju. Masny potrafiła zachęcić widzów do udziału w programie. Rozgłos, jaki ją spotkał dzięki roli hostessy, zaskoczył ją samą:

Ja dosyć późno się zorientowałam, że ta popularność jest tak ogromna. Nadal wychodziłam z dzieckiem, do przedszkola, na zakupy, w jeansach. Zupełnie to do mnie nie docierało. Myślę, że dotarło po roku, po pół roku najwcześniej, że program jest tak popularny - powiedziała w "Pytaniu na śniadanie".

Magda MasnyScreen z Youtube.com

Po 500. odcinkach, w 1995 roku, Pijanowski zdecydował się odejści z programu. Przyznał wtedy, że zwyczajnie ma już dosyć mówienia za każdym razem tego samego. Masny była bardziej wytrwała, bo była w teleturnieju do 1998.

Ty mało mówiłaś w programie - powiedział Pijanowski.
To prawda, ale ile chodziłam! - skomentowała Masny.

Magda Masny - wykształcenie

Tak Magda Masny wyglądała w 2004 roku. Jeszcze  w trakcie pracy w teleturnieju skończyła polonistykę na Uniwersytecie Szczecińskim. Uczyła się także w studiu PR. Po zakończeniu "Koła Foruny" była specjalistką PR-u w firmie odzieżowej. Pracowała też jako prowadząca wiadomości w gdyńskiej telewizji Tele-Top. Próbowała też swoich sił w polityce: w 2005 roku startowała w wyborach do Sejmu, ale nie odniosła sukcesu. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda?

26.11.2004 SOPOT MAGDA MASNY FOTOMODELKA PRZEZ 7 LAT PRACOWALA W TELETURNIEJU KOLO FORTUNY   FOT. BEATA KITOWSKA / AGENCJA GAZETAfot. Beata Kitowska / AG

Magda Masny. Magda Masny. Kapif

Co dziś robi Magda Masny?

Magda Masny ma dziś 43 lata. Sympatyczna hostessa zrealizowała jedno ze swoich marzeń i otworzyła kwiaciarnię. Bardziej niż show-biznes, pociąga ją praca wymagająca skupienia:

Nigdy nie sądziłam, że telewizja to jest mój żywioł. Nie mam w sobie pazura dziennikarza - przyznała w rozmowie z Fakt.pl.

Magda MasnyKapif

Masny znalazła prawdziwą pasję, którą zaraziła ją babcia. Była asystentka ma kwiaciarnię:

Tutaj znalazłam swoje miejsce. Pracuję po 15 godzin dziennie - wyznaje w rozmowie z tabloidem.

Magda Masny zaczyna pracę już od 4 rano, wtedy jedzie na giełdę kwiatową.

Magda MasnyKapif

Magda Masny. Magda Masny. Kapif

Jej pasją są kwiaty!

Doradzając klientom w kwestii wyboru odpowiedniej rośliny czy tworząc bukiet, czuje się jak ryba w wodzie. W końcu zachwalanie produktów ma opanowane do perfekcji!

Magda MasnyKapif

Magdalena Masny Magdalena Masny KAPIF.pl

Magdalena Masny dziś

Magdalena Masny po latach znów spotkała się z Wojciechem Pijanowskim. Tym razem duet brał udział w "Wielkim teście z historii" w TVP. 

7Magda Magdalena Masny, Wojciech Pijanowski   2015-06-22
KAPIF.pl

Magda Masny Magda Masny Fot. Ireneusz Sobieszczuk/East News

Magdalena Masny w "Kocham Cię Polsko"

Dziś Magdalena Masny nie pojawia się już zbyt często w telewizji. Z pewnością jednak zapadła widzom w pamięć podczas jednego z odcinków "Kocham Cię Polsko", w którym wzięła udział. 

Fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP/East News  Warszawa, 16.03.2017  Program rozrywkowy Kocham Cie, Polsko, edycja 10, odcinek 6  N/z: Magda Masny
Fot. Ireneusz Sobieszczuk/East News

Magda Masny Magda Masny Fot. ogrodymagdymasny/Instagram

Magda Masny w mediach

Magdalena Masny nie jest dziś szczególnie obecna w mediach. Nie afiszuje się również ze swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Nie stroni jednak od social mediów. Na Instagramie chętnie chwali się swoim florystycznymi zdolnościami. 

AG, VIC

Więcej o: