"Na Wspólnej". Kinga jednak nie zginie? Policja wpadnie na trop Brzozowskiej

"Na Wspólnej". Fanów serialu czeka ogrom emocji. To, co naprawdę wydarzy się z Kingą Brzozowską, może was zaskoczyć.

Serial "Na Wspólnej" nie przestaje nas zaskakiwać. Jeszcze niedawno głośno zrobiło się na temat tego, że Kinga Brzozowska (Ilona Wrońska) zostanie zamordowana przez mężczyznę, od którego będzie chciała wynająć mieszkanie, a teraz na jaw wychodzą nowe, szokujące fakty. Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach. 

Zobacz wideo

"Na Wspólnej". Kinga jednak nie zginie?

Już w 2825. odcinku policja wpadnie na trop Kingi, która kilka dni wcześniej została uznana za zaginioną. To wówczas okaże się, że Brzozowska wcale nie została zamordowana przez szaleńca. Otóż, Iga (Lidia Sadowa) poinformuje Michała, że ktoś zadzwonił do redakcji z informacją, że Kinga była widziana na dworcu autobusowym. Donos ten znajdzie swoje potwierdzenie w nagraniach z monitoringu. Michał postanowi więc natychmiast skontaktować się ze swoją teściową i zapyta ją, gdzie w takim razie mogła uciec Kinga. Kobieta wyzna, że na myśl przychodzi jej jedynie niewielka miejscowość niedaleko Sanoka, gdzie wraz z córką spędzała kiedyś wakacje. Brzozowski bez najmniejszego zastanowienia ruszy w drogę, a towarzyszyć będzie mu policjantka. 

Czy Michałowi na miejscu w końcu uda się odnaleźć żonę? Na tę chwilę jeszcze tego nie wiemy. Zagadką jest także fakt dość dziwnego zachowania Kingi, która nagle postanawia porzucić swoje życie, w tym odejść od męża czy pozostawić syna Ignasia. Co mogło mieć wpływ na te decyzje? Być może jest to spowodowane chorobą kobiety? By się tego dowiedzieć, musimy w dalszym ciągu na bieżąco śledzić losy serialowych bohaterów "Na Wspólnej". 

DH

Więcej o: