"Na Wspólnej". Ostatnia rozmowa Kingi i Michała, a chwilę później brutalne morderstwo kobiety

Fanów "Na Wspólnej" czekają niebywałe emocje. Już wkrótce po raz ostatni na ekranach widzowie zobaczą Ilonę Wrońską, czyli serialową Kingę Brzozowską.

Serial "Na Wspólnej" nie przestaje nas zaskakiwać. Producenci dbają o to, by dostarczyć telewidzom jak najwięcej emocji. Tak też wydarzy się i wkrótce, gdy fani serialu po raz ostatni zobaczą w nim Ilonę Wrońską, czyli odtwórczynię roli Kingi Brzozowskiej. Warto w tym miejscu przypomnieć, że aktorka pożegnała się z produkcją już pod koniec czerwca ubiegłego roku.

Zobacz wideo

"Na Wspólnej". Tajemnicze zaginięcie Kingi Brzozowskiej

Przypomnijmy, że Kinga niedawno postanowiła rozstać się ze swoim mężem, Michałem. Do ich ostatniego spotkania dojdzie w 2810 odcinku. To wówczas również po raz ostatni zobaczymy na ekranach serialową Kingę Brzozowską. Rozmowa nie będzie należała do przyjemnych.

Kinga rozpocznie poszukiwanie nowego mieszkania, tak by zacząć swoje życie od nowa. Brzozowska umówi się na spotkanie z właścicielem lokum, którym była wstępnie zainteresowania. Mężczyzna nie wzbudzi jej zaufania, jednak mimo to Kinga zdecyduje się obejrzeć piwnicę. Wtedy znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie. 

Dodajmy, że jeszcze przed oglądaniem mieszkania, kobieta obieca swojemu synowi, że następnego dnia wybierze się na jego mecz piłki nożnej, a także umówi się z Basią (Grażyna Wolszczak). Jednak do żadnego z tych zaplanowanych wcześniej spotkań nie dojdzie. Kobieta przestanie odpowiadać na telefony, a już chwilę później jej matka zgłosi zaginięcie Kingi na policji. 

W 2818 odcinku „Na Wspólnej” Robert (Dariusz Wnuk) w końcu wpadnie na trop Kingi. Jednak wiadomość, jaką z ust policjanta usłyszy Michał, nie będzie dobra. Szybko okaże się, że w mieszkaniu, które Brzozowska miała wynająć, odnaleziono ślady jej krwi. 

 

Natomiast już w 2820 odcinku Robert przesłucha mężczyznę, od którego lokum miała wynająć Kinga. Wówczas szaleniec w końcu wyzna, gdzie zakopał ciało kobiety. W momencie, gdy ekipa policyjna ruszy w drogę do miejsca docelowego, na ich drodze stanie Michał. Co więcej, mężczyzna będzie towarzyszył funkcjonariuszom w poszukiwaniach ciała Brzozowskiej. W końcu policjantom uda się wykopać z ziemi czarny wór. 

Czy Michał poradzi sobie z tą niebywałą tragedią? A przede wszystkim, jak o śmierci Kingi dowie się jej syn, Ignaś? Tego dowiemy się już wkrótce, śledząc na bieżąco losy serialowych bohaterów. 

DH

Więcej o: