"Na Wspólnej". Wpadka producentów serialu! Dlaczego niewidoma kochanka Olafa zagląda do lodówki?

"Na Wspólnej". Czyżby produkcja serialu zaliczyła sporą wpadkę? Dlaczego niewidoma Ada zagląda do lodówki? Znaleźliśmy na to pewne wytłumaczenie.

Serial "Na Wspólnej" od lat cieszy się sporą popularnością. Producenci nie przestają zaskakiwać telewidzów i dbają o to, by każdy wątek budził jak najwięcej emocji. Ostatnio fani serialu mogą śledzić miłosne zawirowania w życiu Olafa. Trener personalny, który od lat już związany jest z Martą (Joanna Jabłczyńska), wdał się w romans z niewidomą koleżanką, Adą (Wiktoria Wolańska). To właśnie z jej udziałem w jednym z ostatnich odcinków doszło do sporej wpadki. 

"Na Wspólnej". Wpadka producentów z niewidomą kochaną Olafa

Dokładnie w 2802 odcinku "Na Wspólnej" Olaf odwiedził mieszkanie Ady, by ostatecznie zakończyć ich romans. Jak można było się wcześniej domyślać, mężczyźnie się to nie udało, gdyż kobieta szybko zaciągnęła go do łóżka. Wpadka producentów miała jednak miejsce jeszcze w trakcie burzliwej rozmowy tej pary. W pewnym momencie niewidoma Ada otworzyła lodówkę, by zerknąć, co znajduje się w środku. Wiadomo jednak, że kobieta ze względu na swoją chorobę nie była w stanie zobaczyć, znajdujących się tam produktów. Dlaczego więc otworzyła lodówkę, by następnie szybko ją zamknąć? 

Nie mamy jednak pewności, czy jest to wpadka producentów. Istnieje również taka możliwość, że Ada po prostu udaje osobę niewidomą. W końcu w serialu wszystko jest możliwe.

DH

Więcej o:
Komentarze (32)
"Na Wspólnej". Wpadka producentów serialu! Dlaczego niewidoma kochanka Olafa zagląda do lodówki?
Zaloguj się
 • Gość: Meg

  Oceniono 12 razy 12

  Ona pyta Olafa czy chce coś do picia dlatego otworzyła lodówkę. Wieksza wpadka jest to, że w całym mieszkaniu świeci się światło.

 • Gość: Yamoto

  Oceniono 11 razy 9

  A wy tak głupi jesteście czy na siłę próbujecie o czymś pisać. Przecież ona pytała Olafa czy chce się napis wody i otworzyła lodówkę w tym momencie on powiedział że nie więc ona ja zamknęła.... Ludzie jak już o czymś piszecie to sprawdźcie o czym, nie każdy jest idiota.

 • Gość: swen

  Oceniono 6 razy 4

  węchem szuka kiełbachy ponieważ parówka olafa jest wiecznie zwiędła

 • Gość: Jogi

  Oceniono 2 razy 2

  A niewidomi nie jedza nic z lodówki???????? Masakra dziennikarska nagroda roku

 • Gość: Gosc!

  Oceniono 8 razy 2

  Najlepszy był tekst ślepej do Olafa jak po seksie z nią zbierał się do wyjścia:” W i d z i m y się na siłowni?” 😂😂😂

 • Gość: Tosiek

  Oceniono 4 razy 2

  Jak to po co zaglądała do lodówki zeby zaczerpnąć chłodnego powietrza logiczne chyba

 • Gość: Katek

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie niewidomi czy słabowidzący mogą robić to co ludzie w pełni sprawi i często są dużo bardziej zaradni i niezależni. Dziwicie się dlaczego "zagląda" do lodówki lub "jak napisała smsa? Co w tym dziwnego? Głosowo można pisać na telefonie, komputerach, zdalnie pracować i robić wiele innych rzeczy, to nie oni są ograniczeni, ale nasze spojrzenie na "odmienność".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX