"Na Wspólnej". Wpadka producentów serialu! Dlaczego niewidoma kochanka Olafa zagląda do lodówki?

"Na Wspólnej". Czyżby produkcja serialu zaliczyła sporą wpadkę? Dlaczego niewidoma Ada zagląda do lodówki? Znaleźliśmy na to pewne wytłumaczenie.

Serial "Na Wspólnej" od lat cieszy się sporą popularnością. Producenci nie przestają zaskakiwać telewidzów i dbają o to, by każdy wątek budził jak najwięcej emocji. Ostatnio fani serialu mogą śledzić miłosne zawirowania w życiu Olafa. Trener personalny, który od lat już związany jest z Martą (Joanna Jabłczyńska), wdał się w romans z niewidomą koleżanką, Adą (Wiktoria Wolańska). To właśnie z jej udziałem w jednym z ostatnich odcinków doszło do sporej wpadki

Zobacz wideo

"Na Wspólnej". Wpadka producentów z niewidomą kochaną Olafa

Dokładnie w 2802 odcinku "Na Wspólnej" Olaf odwiedził mieszkanie Ady, by ostatecznie zakończyć ich romans. Jak można było się wcześniej domyślać, mężczyźnie się to nie udało, gdyż kobieta szybko zaciągnęła go do łóżka. Wpadka producentów miała jednak miejsce jeszcze w trakcie burzliwej rozmowy tej pary. W pewnym momencie niewidoma Ada otworzyła lodówkę, by zerknąć, co znajduje się w środku. Wiadomo jednak, że kobieta ze względu na swoją chorobę nie była w stanie zobaczyć, znajdujących się tam produktów. Dlaczego więc otworzyła lodówkę, by następnie szybko ją zamknąć? 

 

Nie mamy jednak pewności, czy jest to wpadka producentów. Istnieje również taka możliwość, że Ada po prostu udaje osobę niewidomą. W końcu w serialu wszystko jest możliwe.

DH