"Na Wspólnej". Olaf porzuci niewidomą kochankę, a ta postanowi się zabić!

"Na Wspólnej". Producenci serialu przygotowali dla telewidzów ogromną dawkę emocji. Czy niewidoma Ada popełni samobójstwo?

Serial "Na Wspólnej" od lat cieszy się sporą popularnością. By utrzymać tak wysokie wskaźniki oglądalności, produkcja dba o to, by każdy odcinek pełen był zaskakujących zwrotów akcji. I tak też ponownie może wydarzyć się już wkrótce. Czyżby gorący romans Olafa (Maciej Brzoska) i Ady (Wiktoria Wolańska) miał zakończyć się wielką tragedią? Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach. 

Zobacz wideo

"Na Wspólnej". Ada popełni samobójstwo? 

Jak wiadomo, Olaf od dłuższego czasu ma romans z niewidomą Adą. Fakt ten spowodował, że relacje między trenerem, a jego życiową partnerką, czyli Martą (Joanna Jabłczyńska), uległy pogorszeniu. Sporym szokiem była dla mężczyzny wiadomość, że Marta jest w ciąży, a on wkrótce zostanie ojcem. Informacja ta stała się powodem do tego, by Olaf w końcu zakończył swój romans z Adą. Szybko okaże się jednak, że nie będzie to tak proste zadanie. 

Ada nie zaakceptuje decyzji Olafa i w 2822 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się w jego mieszkaniu. Porzucona kochanka będzie chciała wyznać Marcie prawdę na temat tego, co łączy ją z Olafem. Plan ten nie dojdzie do skutku, gdyż Marta będzie musiała pilnie opuścić mieszkanie i wyjść do pracy. W mieszkaniu Ada zastanie jednak Olafa i to wówczas dojdzie między nimi do sporej kłótni. 

Rozżalona Ada wróci więc do domu, po czym wyśle do Olafa wiadomość, w której wyzna, że planuje się zabić. Mężczyzna uwierzy w jej słowa i natychmiast zjawi się w mieszkaniu Ady, gdzie ujrzy ją nieprzytomną, leżącą na łóżku. Kobieta próbowała popełnić samobójstwo. 

Czy Olafowi uda się jeszcze uratować kochankę przed śmiercią? Tego dowiemy się już wkrótce, oglądając najnowsze odcinki "Na Wspólnej". My z pewnością na bieżąco będziemy śledzić losy serialowych bohaterów. 

DH

Więcej o: