Kinga z "M jak miłość" urodzi bliźnięta. To już pewne. Wygadała się sama Cichopek

Katarzyna Cichopek potwierdziła, że jej serialowa bohaterka jest w bliźniaczej ciąży. Aktorka zrobiła to przypadkiem na Instagram Stories Marcina Mroczka.

Twórcy "M jak miłość" ciągle starają się zaskakiwać. Jeszcze przed wakacyjną przerwą wiadome było, że Kinga Zduńska (w tej roli Katarzyna Cichopek) będzie w trzeciej już ciąży. Widzowie nie wiedzieli jednak, jakiej płci będzie dziecko, albo czy nie będzie to bliźniacza ciąża. 

"M jak miłość" po wakacjach - wszystko się wyjaśni 

Scenarzyści pozostawili jednak fanów "M jak miłość" z wieloma pytaniami i wątpliwościami. Po pierwsze niejasne było, czyje dziecko urodzi Kinga. Fani mieli bowiem podejrzenia, że bohaterka mogła zdradzić swojego serialowego męża (Marcin Mroczek), który miał mieć problemy z płodnością.

Pojawiły się nawet takie domysły, że ojcem dziecka będzie teść Kingi - Artur Rogowski (w tek roli Robert Moskwa). Tę ostatnią hipotezę obśmiali sami aktorzy

Katarzyna Cichopek zdradza, że jej bohaterka urodzi bliźnięta 

Niedługo później pojawiła się informacja, że Zduńska urodzi... bliźnięta! Do tej pory twórcy serialu nie potwierdzili tej wiadomości. Zrobiła to przypadkowo sama Cichopek. Dowodem jest Instagram Stories Marcina Mroczka. 

Zapytana przez aktora o to, jaki obstawia wynik meczu Polska-Japonia, powiedziała:

Ponieważ mam dwa w brzuchu, to będzie 2:0 dla nas! 

Tym samym serialowa Kinga będzie miała czworo dzieci. Jak poradzi sobie z taką gromadką? 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.