"M jak Miłość". Najpierw Kacper Kuszewski, a teraz on? Są dowody, że kolejny aktor odejdzie z serialu. Jest komentarz

"M jak Miłość". Są podejrzenia, że Tomasz Ciachorowski odejdzie z serialu. Dlaczego?

Wiadomość o odejściu Kacpra Kuszewskiego z "M jak Miłość" zaskoczyła chyba wszystkich widzów serialu. Okazało się, że żona Marka Mostowiaka, w którą wciela się Dominika Kluźniak również będzie musiała pożegnać się z produkcją. Teraz są podejrzenia, że z "M jak Miłość" może odejść też Tomasz Ciachorowski. 

Tomasz Ciachorowski odejdzie z "M jak Miłość"? 

Jak donoszą "Super seriale", z "M jak Miłość" może zniknąć też Artur Skalski, którego gra Tomasz Ciachorowski. Dowody? Aktor nie publikuje już zdjęć z planu na Instagramie, a dotychczas robił to bardzo często. Dziennikarze serwisu zauważyli również, że Ciachorowski skupia się teraz na pracy w teatrze i zwyczajnie może nie mieć czasu na grę w serialu. Poza tym, aktora ponoć zabrakło w nowej czołówce "M jak Miłość". 

 

Komentarz produkcji "M jak Miłość" odnośnie odejścia Tomasza Ciachorowskiego 

- To kompletna bzdura i wyssany z palca news. Bardzo cenimy sobie współpracę z Panem Tomaszem i nie ma planów by cokolwiek w tej kwestii zmieniać. Tej jesieni Artur będzie dalej "mieszał" w naszym serialu - wyznała Plejadzie Aldona Rusiniak, która zajmuje się PR "M jak Miłość".

Jak widać, nie w każde doniesienia warto wierzyć. 

"M jak Miłość" - niektórzy aktorzy wracają 

Produkcja "M jak Miłość" przygotowała sporo niespodzianek dla swoich widzów. Do obsady powróci Weronika Rosati, która 13 lat temu wcielała się w serialu w postać Anki. Wróci także Andrzej Młynarczyk, serialowy Tomek, który... umarł. Po długiej przerwie w "M jak Miłość" widzowie zobaczą także Dominikę Ostałowską - serialową Martę.

Będziecie oglądać?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.