W "Barwach szczęścia" pojawi się nowa postać! Do obsady dołączy znana wokalistka. Popsuje plany Kamili

W "Barwach Szczęścia" pojawi się nowa postać. To nauczycielka śpiewu - Hanna Waniewska, w którą wcieli się Alicja Węgorzewska.

Hanna Waniewska (Alicja Węgorzewska) zaprosi Kamilę (Marianna Kowalewska) i jej menadżera Huberta (Marek Molak) na rozmowę przy herbacie. Dla Kamili nie będzie to miłe spotkanie.

Waniewska poinformuje ją, że będzie musiała zrezygnować z kariery w showbiznesie i skupić się na nauce. Ich rozmowa szybko przerodzi się w kłótnię.

Kamila to ogromny talent, wręcz diament, jeszcze nieoszlifowany, ale o wielkiej wartości. Jeśli pan naprawdę chce dobra Kamili, to proszę dać jej spokój! Wylansuje pan inną gwiazdkę, muzykalnych dziewcząt nie brakuje - zacznie Waniewska.
Wie pani, co pani teraz robi? 
Ratuję jeden z najpiękniejszych głosów, jakie słyszałam.
Nie, pani mnie zwyczajnie okrada!


Ostatecznie Waniewska postawi Kamilę przed trudnym wyborem: albo studia na Akademii Muzycznej, albo nagranie płyty z Hubertem. Jaką decyzję podejmie Skowrońska? Odpowiedź na to pytanie już w najbliższych odcinkach "Barw Szczęścia". Emisja, jak zawsze na antenie TVP.

Alicja Węgorzewska, która dołączy do obsady, jest polską śpiewaczką operową. Była też jurorką telewizyjnego show "Bitwa na głosy".

MT

Więcej o: