"MasterChef". W studio specjalni goście. Jeden wyraźnie przypadł do gustu Annie Starmach. Flirt!

Co wydarzy się w kolejnym odcinku "MasterChefa"? Emisja w niedzielę o 20:00.

Uczestnicy " MasterChefa ", którzy zakwalifikowali się drugiego etapu dowiadują się, że będą gotować parami lub trójkami. Każda para/trójka dostanie inny produkt jako głównego  bohatera swojego dania. Na gotowanie mają 30 minut i nieograniczony dostęp do spiżarni, która jest zbudowana w studio po lewej stronie jurorów  wraz z lodówkami. Z każdej pary jedna osoba może wejść do programu, może nie wejść nikt, a można też dostać dogrywkę, czyli kolejną szansę na wejście do 14-tki. Zawodnicy mają podstawowy produkt na stanowiskach. Resztę produktów dobierają ze spiżarni zaaranżowanej w studiu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA!!

Reszta zawodników czeka na swoją kolej. W tym odcinku widzowie dowiedzą się kto dostał się do FINAŁOWEJ CZTERNASTKI!

Dodatkowo gośćmi specjalnymi będą gwiazdy serialu TVN "Na noże": Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński. Każdy z nich przygotuje danie, które ocenią jurorzy. Panowie rywalizują w kuchni ze sobą tak, jak ich serialowi bohaterowie.

Kto wygra? Dowiecie się po obejrzeniu odcinka, my jednak już teraz możemy zdradzić, że będzie nieco pikantnie. Nie chodzi jednak o dania, lecz atmosferę. Okazuje się, że Anna Starmach ma lekką słabość do Wojtka Zielińskiego. Aktor będzie z jurorką flirtował na antenie, ba zaproponuje nawet randkę.