Wybrano finałową trójkę "Top Model"! W show nie zobaczymy już... A fani: W końcu, szkoda, że tak późno

Jurorzy "Top Model" wybrali finałową trójkę. Z pewnością nie można powiedzieć, że ich werdykt był zaskoczeniem. Z programem pożegnał się bowiem Góral, o którego od dawna walczyła Joanna Krupa i "przepychała" do kolejnych odcinków. W finale zobaczymy więc Michała Baryzę, Osi Ugonoh i Martę Sedzicką.

Zanim finaliści usłyszeli werdykt, cała czwórka walczyła o miejsce w finale na Lizbon Fashion Weeku. Tak blisko finału nikt już nie ukrywał swoich uczuć, a uczestnicy jawnie mówili o swoich antypatiach. Zwłaszcza Góral i Marta nie ukrywali swojej niechęci do siebie, a wręcz wyśmiewali swoje umiejętności. Marta zarzuciła Góralowi zawiść, a ten nie pozostał jej dłużny.

Jesteś ostatnią osobą, która może mówić o zawiści - odgryzł jej się.

Marta zaś twierdziła, że tak wysokie miejsce w programie zawdzięcza tylko - niezasłużonej jej zdaniem - sympatii Krupy.

Dla mnie prześlizgnął się, nic nie zrobił w tym programie. No co, wygrał wyciskanie winogron? - kpiła, nawiązując do poprzedniego odcinka, w którym Góral wygrał w konkurencji niczego innego, jak właśnie wyciskania soku z winogron.

Uczestnicy w tym odcinku sprawdzili się na wybiegach Lizbon Fashion Week. Osi miała wystąpić w pokazie, gdy organizatorzy otrzymają buty w jej rozmiarze. Tak się jednak nie stało. Modelka musiała więc poczuć się jak siostra Kopciuszka, gdy wciskała swoją stopę w za małe buty. Mimo że ta operacja się udała, projektant nie był zadowolony z tego, jak poruszała się w za małym obuwiu.

X-News/ TVN

Już od samego początku wyjątkowo pod górkę miał zaś Góral. Jurorzy prosili go, by zadbał o sylwetkę, mimo że chłopak zrucił parę kilo, do wyrzeźbionego torsu Baryzy dużo mi brakowało. Brak imponującej klaty w końcu się na nim zemścił. Autorzy pokazu stwierdzili, że źle wygląda w stroju eksponującym tors i nałożyli mu koszulkę, w jego stroju wystąpił zaś Baryza.  Na prawdziwą mistrzynię wybiegów zaczęła wyrastać Marta. Projektant był zachwycony jej długimi nogami. Największy sukces czekał na nią, gdy projektantka zdecydowała, że to właśnie ona otworzy jej pokaz. Również jurorzy byli zachwyceni tym, jak prezentowała się na wybiegu.

Marta wygląda jakby to robiła sto lat - chwaliła Sokołowska

Góral na pokazie deklarował, że czuje się jak ryba w wodzie.

Widziałem aparaty zwrócone na mnie, był błysk w oku - kokietował z charakterystyczną dla siebie pewnością siebie.

Jednak Marta czuwała i bezlitośnie wypunktowała niedoskonałości jego sylwetki.

Od szyi w gorę nawet pasował, ale od szyi w dół nie. Nagle pojawiły się te jego malutkie łydeczki - kpiła.

X-News/ TVN

Niestety jurorzy byli podobnego zdania i przyznali, że Góral nie pokazał się od najlepszej strony. Na uczestników czekało jednak jeszcze jedno zadanie. By mieć pełen ogląd ich umiejętności, uczestniczyli w sesji zdjęciowej na tle pięknych uliczek Lizbony. Wtedy Michał Baryza się otworzył jak jeszcze nigdy przedtem. Model jest wielkim fanem piłki nożnej, jednak na żadnym treningu nie towarzyszył mu ojciec.

Nigdy nie poznałem swojego taty, mam 23 lata i nigdy go na oczy nie widziałem, raz tylko widziałem jego zdjęcie. Mama była ze mną na jednym meczu i powiedziała, że, nigdy więcej, bo się za bardzo stresuje. Kurde, jak bardzo chciałbym, żeby ojciec chodził ze mną na treningi, razem byśmy wracali, a on radziłby mi, jak mam grać - marzył.

X-News/ TVN

Michał Baryza miał szansę pokazać się od lepszej strony - na zdjęciu z sesji miał bowiem zilustrować ruch, a do tej pory jego mankamentem była zbyt sztywna sylwetka. Wreszcie nadszedł czas na werdykt. Najwięcej pochwał zebrała Marta. Wypadła świetnie na pokazach i na sesji. Jurorzy nie mieli wątpliwości, że mają do czynienia z profesjonalistką.

Masz piękne ciało. Każde Twoje zdjęcie z tej sesji by się nadawało - chwalili.

X-News/ TVN

Osi rozkwitła na pokazach.

Te pokazy, które zrobiłaś, zrobiłaś jak zawodowa modelka - doceniła Sokołowska.

Baryza i jego sylwetka zebrała zaś same pochwały. Największe cięgi zdobył Góral i to zasłużenie. O ile można jeszcze dyskutować z antypatiami, trudno odeprzeć TAKI argument.

Czy byłeś na Lizbon Fashion Weeku? - zapytała dyrektorka wydarzenia, która w tym odcinku była gościem honorowym w jury. Gdy otrzymała odpowiedź twierdzącą, dodała. - Nie pamiętam cię, przepraszam.

Najbardziej dosadnie ujął to Marcin Tyszka, któremu udział Górala na pokazach zdecydowanie nie przypadł do gustu.

Dla mnie było 20 modeli i jakiś pan z Polski.

Dawid Woliński miał dla niego dobrą radę.

Zgub kawał d*py i jesteś w świecie modelingu.

Jury zdecydowało, że czas Górala już się skończył i to on odpadł z programu. Joanna Krupa miała jednak dla niego dobrą wiadomość.

Jak do tej pory miałeś najlepsze zdjęcie. Ale tyle tygodni, prosiliśmy byś dbał o sylwetkę - wypomniała.

Krupa była jednak dobrej myśli.

Przez cały sezon o ciebie walczyłam. Gratuluję, osiągniesz dużo, wszystko zależy od ciebie.

Podobnego zdania są jego fani na Facebooku.

Facebook.com/Top Model TVNFacebook.com/Top Model TVN Komentarze na Facebook.com/Top Model TVN Komentarze na Facebook.com/Top Model TVN

Nie zabrakło jednak takich, którzy cieszyli się, że odpadł z programu. Żałowali nawet, ze dopiero teraz.

Facebook.com/Top Model TVNFacebook.com/Top Model TVN Komeantarze na Facebook.com/Top Model TVN Komeantarze na Facebook.com/Top Model TVN

Vic

Więcej o: