To pewne! Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki się rozwodzą. Kto złożył pozew?

Dowiedzieliśmy się, na jakim etapie jest sprawa rozwodowa.

Od dawna krążyły plotki, że małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego jest już fikcją. Ona miała wyprowadzić się o męża, on podobno wyjechał na ferie z byłą żoną Artura Boruca , Katarzyną Modrzewską. (Zobacz: "Na żywo": Mąż Kaczyńskiej spotyka się z byłą żoną Boruca? "Rozwód jest kwestią czasu" ). Teraz wiadomo już, że para się rozwodzi, a pozew został złożony jeszcze w grudniu 2013 roku przez Dubienieckiego.

Pozew został złożony 31.12.2013 przez męża. Sprawa jest na etapie wezwania do uzupełnienia braków formalnych pozwu. Wobec tego nie ma jeszcze terminu rozprawy - powiedział portalowi Plotek.pl rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Chociaż plotki o rozpadzie małżeństwa córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego, krążyły w mediach od dawna, ona w wywiadach nie zdradzała czy między nią, a mężem zaczęło się psuć. Jeszcze w kwietniu ubiegłego roku, zapytana w magazynie "VIVA!" o relacje z Dubienieckim, odpowiedziała:

Małżeństwa mają swoje lepsze i gorsze chwile. Czasami warto coś przemyśleć z dala od swojego poprzedniego życia. Powiem tyle, że teraz rozmawiamy z Marcinem znacznie więcej niż kiedyś, wspólnie spędzamy wolny czas z dziewczynkami. Oboje bardzo je kochamy. One są dla mnie najważniejsze.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Teraz nie ma już wątpliwości, że Kaczyńska i Dubieniecki nie są już razem i plotki o ich rozstaniu okazały się prawdziwe. Jak informuje Fakt.pl Kaczyńska po rozwodzie ma dalej prowadzić dostatnie życie.

Po katastrofie smoleńskiej zainkasowała aż 3 mln zł jako ubezpieczenie po śmierci rodziców oraz pół miliona zł zadośćuczynienia po tragedii. Odziedziczyła również po rodzicach mieszkanie w Sopocie - 128 metrów kwadratowych, które jest warte ok. 1 mln zł. Ma też prawa do jednej szóstej domu po dziadkach w Warszawie, gdzie mieszka jej stryj Jarosław. Prawdopodobnie jest także współwłaścicielką ok. 100-metrowego mieszkania w Gdyni, również wartego około miliona zł. Po rodzicach Kaczyńska dostała też w spadku 210 tys. zł, 2 tys. euro, 200 funtów, 250 dolarów oszczędności.

Przypomnijmy, że to będzie drugi rozwód Marty Kaczyńskiej - kilka lat temu rozwiodła się z Piotrem Smuniewskim.

Fot. Krzysztof Karolczyk / Agenc

Martynka i Ewa

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.