Małgorzata Rozenek i Radek Majdan mają romans? Mamy komentarz ich menedżerów

Co łączy "Perfekcyjną Panią Domu" i piłkarza?

Ostatnio pojawiły się plotki, że Małgorzata Rozenek i Radek Majdan mają romans. Parę podobno przyłapano na romantycznym wyjściu do kina.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek poszli do kina w Jankach na "Kapitana Philipsa". Rozenek kupiła dwa bilety, a później dwa zestawy (średni popcorn i colę) - donosi ze szczegółami nasz informator.

Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Zapytaliśmy o to menedżerkę Radka Majdana. Bardzo się wzbraniała przed tym, żeby cokolwiek powiedzieć.

Nie mogę udzielić informacji, ani potwierdzić, ani zaprzeczyć na chwilę obecną. Radek Majdan prosił mnie o to. Nie chcę zabierać głosu w tej sprawie - powiedziała nam Małgorzata Mikulik.

Być może więc znajomość pary dopiero się rozwija, a Majdan nie chce zapeszyć. Może więc "w innej chwili" sprawy będą wyglądały inaczej.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek.Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek. Kapif Kapif

Bardziej zdecydowany był menedżer Małgorzaty Rozenek.

To wyssane z palca - tak Filip Mecner skomentował plotki dotyczące romansu.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Rozenek i Majdan się znają i darzą się sympatią. Para spotkała się na premierze filmu "Mój biegun" w październiku. "PPD"i były piłkarz i głęboko patrzyli sobie w oczy. Było widać, że świetnie się czują w swoim towarzystwie. Potem chętnie pozowali razem do zdjęć i przytulali się.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek.Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek. WBF WBF

Małgorzata Rozenek rozwiodła się z Jackiem Rozenkiem w kwietniu. Pojawiły się także plotki, że gwiazda TVN jest w bliskich relacjach z Piotrem Kraśko ( Małgorzata Rozenek i Piotr Kraśko przyłapani na wspólnym spacerze nad morzem. To przyjaźń czy coś więcej? ). Radek Majdan ostatni raz z partnerką, Anną Prus, oficjalnie pojawiał się w zeszłym roku. Jak myślicie, Majdan i Rozenek pasują do siebie? To z pewnością byłaby ciekawa para w polskim show-biznesie.

Vic

Czy Małgorzata Rozenek i Radek Majdan pasują do siebie?
Więcej o: