Małgorzata Rozenek przerywa milczenie w 'Gali': Rozwód to porażka mojego życia

Nieudane małżeństwo, wieczne zamartwianie się i sposoby radzenia sobie z krytyką. O tym i o innych sprawach Małgorzata Rozenek opowiedziała w wywiadzie dla 'Gali'.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Kapif

Rozwód

Rozwód Małgorzaty i Jacka Rozenków był jedną z najgłośniej komentowanych spraw na początku tego roku. Teraz kiedy emocje już nieco opadły, Małgorzata Rozenek opowiada o tym spokojnie i z pewną dozą dystansu.

Trzeba uczciwie przyznać, że to jest porażka mojego życia, niezależnie od tego, jakie relacje stworzymy z Jackiem, jak dobre one są i będą. To jest porażka.

Małgorzata Rozenek okazała się świadoma kosztów, jakie jej przyjdzie zapłacić za rozwód.

Sam rozwód jest trudnym i traumatycznym przeżyciem, szczególnie kiedy są dzieci. A kiedy się odbywa na oczach wielu ludzi, jest to jeszcze trudniejsze. Ale taka jest cena za pracę, którą wykonuję.

Małgorzata Rozenek, Jacek RozenekWBF

Perfekcyjna pani domu miała świadomość, że rozwód odczują przede wszystkim dzieci.

Obojgu z Jackiem bardzo nam zależało, żeby ze względu na dzieci zrobić to najspokojniej, jak się da.

Oprócz najbliższych, negatywne skutki rozwodu uderzyć miały także w ekipę przygotowującą "Perfekcyjną Panią Domu".

Bałam się, że wpłynie to na odbiór programu. Martwiłam się o ludzi, którzy przy nim pracują - przyznaje Małgorzata Rozenek.

 

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Dzieci

Małgorzata i Jacek Rozenkowie mają dwóch synów: 7-letniego Stanisława i 3-letniego Tadeusza. To właśnie ze względu na nich byli małżonkowie zdecydowali się po rozwodzie zamieszkać obok siebie.

Bałam się o swoje dzieci, jak to zniosą. Dlatego też po rozwodzie zdecydowaliśmy się z Jackiem na taką sytuację mieszkaniową, jaką mamy (mieszkanie w jednym budynku w osobnych mieszkaniach - przyp. red.). Przeprowadziliśmy wiele rozmów z chłopcami, żeby im wszystko spokojnie wytłumaczyć - czytamy w "Gali".

Małgorzata Rozenek, Jacek RozenekForum

Małgorzata Rozenek w cytowanym wywiadzie opowiadała o swoich synach nie tylko w kontekście rozwodu. "Perfekcyjna pani domu" pragnie być również perfekcyjną mamą i stawia na rozwój Stanisława i Tadeusza.

Jestem wymagającą mamą i jak każda mama uważam, że mam wybitnych synów. Przede wszystkim stawiam na edukację, jest dla mnie bardzo ważne, żeby znali języki, jeździli po świecie, żeby dużo czytali - mówi mama chłopców.

Dodaje też:

Pamiętam, że to są dzieci. Są bardzo ciekawi świata, zadają dużo pytań, mają swoje zdanie i to jest coś, co chciałabym w nich kształtować - mówi.

Przy okazji okazało się, że Małgorzata Rozenek hołduje tradycyjnemu podziałowi ról w domu.

Znowu mnie zlinczują, ale uważam, że kobieta, jeśli nie musi, to nie powinna pracować, szczególnie kiedy ma dzieci. No chyba, że chce.
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek FORUM

Rodzice

Jeżeli komuś się wydaje, że "perfekcyjna pani domu" jest prywatnie poukładaną i racjonalnie myślącą kobietą, to niewiele się pomylił. Jednak nawet ją dopadają troski, które burzą zaplanowany porządek.

Martwię się tylko o swoich bliskich. Kiedy piszą o mnie coś idiotycznego w prasie czy internecie, to myślę o tym, że moja mama znów będzie się zamartwiać, albo że tata się zdenerwuje. Najgorsze jest to, że moi rodzice nie pokazują, że się martwią. Nie chcą mnie jeszcze dodatkowo obciążać, więc gramy trochę w taką grę - oni udają, że się nie martwią, ja udaję, że nic się nie dzieje.

Małgorzata RozenekKapif

Lista rzeczy, o które zamartwia się Rozenek, jest dłuższa.

Czy Tadzio odnajdzie się w przedszkolu, czy znajdzie szybko kolegów, tym, że mój tato ostatnio miał operację, a on bardzo  nie lubi być zależny od kogoś, chociaż przez jakiś czas musiał być. Martwię się, że do zilustrowania idiotycznych doniesień na mój temat, doniesień, które od prawdy dzielą lata świetlne, używa się zdjęć moich rodziców, którzy z show-biznesem nie mają nic wspólnego.
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Kapif

Balet

"Gala" zapytała Małgorzatę Rozenek, czy gdyby miała córkę, posłałaby ją do szkoły baletowej. Prezenterka, która sama w takiej szkole spędziła 9 lat, odparła z humorem:

Czy naprawdę uważasz, że światu jest potrzebna kolejna taka osoba jak ja? To może być męczące dla otoczenia.

Choć nigdy nie marzyła o karierze baletnicy, nie rzuciła szkoły baletowej. To zasługa jej ojca.

Mówił, że będę całe życie żałować, że odpuściłam. - powiedziała Rozenek. - Miał absolutną rację. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Kiedy się kończy szkołę baletową, to się wychodzi uzbrojonym w odporność na krytykę. Tam przez dziewięć lat nic innego nie robią, tylko cię krytykują. I ja jestem odporna na krytykę. Krytyka moich rodziców i moich dzieci jest jedyną, która robi na mnie wrażenie.

Małgorzata RozenekWBF

Nauka baletu przydała się jej w najmniej oczekiwanym miejscu... na castingu do programu "Perfekcyjna pani domu".

Produkcja, która mnie obserwowała, była bardzo surowa, zadawała trudne pytania, sprawdzano, na ile jestem odporna psychicznie. Ale po szkole baletowej, gdzie były dwa egzaminy w roku, a osoby w komisji o wiele mniej przyjemne, niże ekipa castingowa, nagle poczułam się jak... w szkole, chociaż było łatwiej, niż w szkole - z uśmiechem wspomina tamten czas Małgorzata Rozenek.
Więcej o:
Komentarze (6)
Małgorzata Rozenek przerywa milczenie w 'Gali': Rozwód to porażka mojego życia
Zaloguj się
 • dynia

  Oceniono 27 razy 19

  Dajcie już spokój z tym pierwszym zdjęciem,wygląda na nim jak Alvin bez wiewiórek.

 • grzesio123

  Oceniono 21 razy 17

  A ona kiedykolwiek zobowiązywała się. że będzie milczeć, by teraz je przerywać?

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 8

  News, na który czekam od pół roku. PPD przerywa milczenie, chociaż klepie o sobie przy byle okazji.
  Ale muszę przyznać, że ładna z niej babka.

 • andy995

  Oceniono 15 razy 3

  Niestety szkoła baletowa nie pomogła.
  Musiała była sobie wszczepić silikony dla poprawy nastroju.

 • stach_79

  Oceniono 12 razy 0

  Chce sobie jeszcze baba pociurlać... szuka młodszego z kasą

 • wilkowiecko

  Oceniono 11 razy -1

  "Małgorzata Rozenek w "Gali" nareszcie przerywa milczenie: Rozwód to porażka mojego życia"

  "Kurde !!!
  Poznali sie na mnie, że nic nie jestem warta i to mnie boli najbardziej !!!"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX