Asystentka Baczyńskiej o sukni ślubnej: Na razie nie będziemy komentować krytyki

Gosia Baczyńska nie chce odnieść się do słów krytyki.
Zobacz wideo

Projektowanie sukni ślubnej gwiazdy to duży prestiż, ale też i duża odpowiedzialność. Wiedziała o tym Gosia Baczyńska , która jest autorką kreacji ślubnej Katarzyny Zielińskiej . Jednak fala krytyki, jaka spłynęła na jej projekt, zaskoczyła chyba nawet ją samą. Zadzwoniliśmy do atelier Baczyńskiej. Projektantka nie chce na razie wypowiadać się w tej sprawie:

Na razie nie będziemy komentować krytyki. Poczekamy na inne komentarze. W sprawie krytyki skonsultuję się z Gosią Baczyńską - powiedziała nam Ilona Franczyk, asystentka PR menadżerki Gosi Baczyńskiej.

Gosia BaczyńskaGosia Baczyńska KAPiF KAPiF

Projektantka długo przygotowywała się do stworzenia sukni ślubnej Katarzyny Zielińskiej.

Po wielu rozmowach z Kasią zostałyśmy przy inspiracji stylem Audrey. Oglądałam albumy z modą z lat 50. i największą inspiracją była dla mnie twórczość Balenciagi. Po prostu studiowałam kroje jego sukni i razem z moimi krawcowymi próbowałyśmy rozgryźć tajemnicę jego projektów - mówiła w rozmowie z Ewawojciechowska.pl.

Baczyńska jeszcze przed ślubem czuła presję.

To jest ogromny stres i podwójna odpowiedzialność - mówiła o projektowaniu sukien ślubnych w rozmowie z Ewawojciechowska.pl.

Katarzyna Zielińska, ślub.Katarzyna Zielińska, ślub. East News East News

Baczyńska wiedziała oczywiście, że jej projekt będzie oceniany.

Myślę, że wiele osób się zdziwi, że nie jest z koronki.  Ale ja, na Boga, nie tylko koronki robię! Poza tym, ten projekt powstał z myślą o Kasi, jej urodzie, upodobaniach, fascynacjach. Myślę, że fason i klimat sukni idealnie do Kasi pasuje! Kasia wygląda w niej absolutnie genialnie! Mam nadzieję, że tak też zostanie oceniona - mówiła w wywiadzie.

Przypomnijmy, że suknię ślubną Zielińskiej skrytykowała m.in. stylistka Dorota Wróblewska.

Inspiracja Audrey Hepburn była ciekawa, tylko nie wyszła autorce i krawcowej. Trudny materiał, który nie udźwignął konstrukcji. I o jedną muszkę za dużo :) - napisała na blogu .

Katarzyna Zielińska i Wojciech DomańskiKatarzyna Zielińska i Wojciech Domański KAPiF KAPiF

Internauci już nie przebierali w słowach (Nie zostawiliście suchej nitki na sukni Zielińskiej. "Koszmar, jak dla starej baby, welon jak firanka") .

Suknia koszmar
Jak dla starej baby,
Co to za wór?
To marszczenie w pasie fatalnie wygląda
W tej sukni nie ma żadnego konkretu, a ona sama zgubiła w niej swój wdzięk - to tylko nieliczne z komentarzy Internautów na Plotek.pl.

Czy Baczyńska odeprze atak na swój projekt?

Katarzyna Zielińska i Wojciech DomańskiKatarzyna Zielińska i Wojciech Domański KAPiF KAPiF

Vic

Więcej o: