Doda kręci klip w... osiedlowym spożywczaku![ZDJĘCIA]

Doda kręci klip w nietypowej scenerii.

Doda spędza dzisiaj dzień bardzo pracowicie. Kręci teledysk do piosenki "Fuck it". Pierwsze ujęcia powstały po południu w sklepie spożywczym na warszawskiej Woli. Artystka, ubrana w obcisłe spodnie, różowy żakiet i wysokie szpilki, przyjechała na plan, gdy był już tam Fokus. On także gra w klipie. Mało tego - Doda i raper wcielają się w zakochaną parę!

Będą także ujęcia kręcone w łóżku - mówi nam Doda.

Po sklepiku, część ujęć powstanie bowiem jeszcze w mieszkaniu oraz w centrum Warszawy. Doda i Fokus będą jeździć po mieście na motorze! Reżyserem klipu jest sam Xawey Żuławski.

Czemu się zgodził? Najwyraźniej urok i charyzma Dody go przekonały - mówi Zbyszek Niedziałek, menadżer Dody.

Fokus był także razem z Dodą na planie teledysku. Mimo że to nie on musiał cały dzień występować w niebotycznie długich szpilkach, to właśnie Doda miała o wiele lepszy humor niż on.

Paktofonika? Ja już rzygam Paktofoniką - oznajmił nam na powitanie raper.

Fokus był mało rozmowny. A w przerwach między ujęciami raczył się piwem w pobliskiej pizzeri.

Utwór "Fuck it" powstał w 2011 roku jednak dopiero teraz artystka kręci do niego klip. Wielu zaskoczyło, że w produkcję piosenki zaangażował się - Fokus. Raper znany jako przedstawiciel niekomercyjnego hip-hopu, członek kultowej Paktofoniki, wykonał w "Fuck it" kilka rapowych wstawek. Jak poradził sobie w klipie? Czekamy na efekt końcowy.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.