Partnerki piłkarzy Hiszpanii w Polsce: Gdzie się spotkały ze swoimi mężczyznami? I co jedzą?

Reprezentantów Hiszpanii odwiedziły wczoraj wieczorem w ośrodku w Gniewinie ich partnerki. Szczegóły spotkania są owiane tajemnicą. Czego się dowiedzieliśmy?

Gdy Shakira bawiła z Gerardem Pique w sopockim Grand Hotelu, do gniewińskiego GOTiS-u przyjechała większość partnerek piłkarzy. Również Sara Carbonero, żona Ikera Casillasa. Oczywiście szczegóły m.in. menu zamawianego przez pary do pokojów zostały utajnione.

Wizyta partnerek Hiszpanów w Gniewinie miała charakter całkowicie prywatny i indywidualny. Piłkarze spotkali się z nimi głównie w swoich pokojach. W tym czasie ośrodek był całkowicie zamknięty, a nasz personel był całkowicie do dyspozycji gości - zdradził nam Mikołaj Orzeł, rzecznik prasowy obiektu.

GniewinoGniewino fot. Łukasz Głowala / Agencja Wyborcza.pl

Zapewne celem wizyty żon hiszpańskich piłkarzy było podniesienie zawodników na duchu i okazanie im wsparcia. Co ciekawe wg przepisów UEFA piłkarze mogą się podczas mistrzostw spotykać z rodzinami co 4 dni. Dlatego partnerki piłkarzy mieszkają w czasie mistrzostw w hotelu Bryza w Juracie. To w linii prostej około 80 kilometrów od Gniewina.

Panie pokonały drogę z Helu motorówkami, a następnie z Gdańska samochodami - mówi nasze źródło.

Jak mieszka się paniom w Juracie? Zapytaliśmy o to Mariolę Roicką, dyrektora ds. handlowych obiektu.

Partnerki hiszpańskich piłkarzy zamieszkają w hotelu Bryza w JuraciePartnerki hiszpańskich piłkarzy zamieszkają w hotelu Bryza w Juracie bryza.pl

Obecność żon gwiazd piłki nożnej udziela się wszystkim gościom przebywającym w Bryzie. Obsługa wielokrotnie proszona jest załatwienie autografów, podpisanie zdjęć, co wielu się udało - mówi nam.

Co ciekawe, panie nie są wybredne i nie mają wygórowanych życzeń.

Panie gustują zarówno w potrawach kuchni polskiej i międzynarodowej. Zamawiają głównie dania z karty - sałaty, ryby, owoce morza. Nie szykowaliśmy dla nich specjalnego menu  - zdradziła nam Mariola Roicka.

Zdziwieni? Bo my trochę tak. Wydawało nam się, że mogą mieć przewrócone w głowach.

Robi

Zobacz także

WIEMY, gdzie Shakira i Pique spędzili noc!

Co robiły dziewczyny piłkarzy po meczu w Gdańsku?

Seksowna dziewczyna Ikera Casillasa na stadionie w Gdańsku. Była w PRACY! [FOTO]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.