Konflikt u Kukulskich

O co kłócą się dzieci Jarosława Kukulskiego?

Natalia Kukulska i jej przyrodni brat nigdy nie utrzymywali bliskich relacji. Teraz jednak rodzeństwo weszło na wojenną ścieżkę. Powód? Rozbieżność poglądów co do koncertu na cześć ich nieżyjącego ojca, Jarosława Kukulskiego.

Przypomnijmy:

Szczerze mówiąc, sam dowiedziałem się o tym koncercie z mediów, wiec nawet nie wiem, co mógłbym na ten temat powiedzieć. Jest to na pewno celowe ze strony Natalii. Faktem jest, że nie utrzymujemy kontaktów z Natalią, ponieważ ja tego nie chcę. Po tym, jak się w stosunku do mnie zachowała i tym, co do mnie pisała, mogę tylko uznać, że ona też tego nie chce i nigdy nie chciała, a jeśli się spotykaliśmy kiedyś, jak jeszcze żył Tata, to robiła to tylko ze względu na niego, nie mogła inaczej, w końcu to ja z nim mieszkałem.... przykre, ale prawdziwe - powiedział nam Piotr Kukulski w ekskluzywnym wywiadzie.

Natalia również postanowiła wyrazić swoje stanowisko. W oficjalnym oświadczeniu przygotowanym przez menedżera artystki czytamy:

Organizatorzy nie przewidują udziału w projekcie Pana Piotra Kukulskiego, gdyż nie prowadził dotychczas żadnej działalności artystycznej. Dotychczas Piotr Kukulski nie wykazywał żadnego zainteresowania propagowaniem twórczości swojego ojca. Wydany w pierwszą rocznicę śmierci pamiątkowy album poświęcony pamięci Pana Jarosława został przygotowany bez jakiegokolwiek wkładu merytorycznego ze strony Pana Piotra. Zainteresowanie tą płytą w przypadku Pana Piotra ograniczało się tylko do kontaktu z wytwórnią płytową w sprawach formalnych i ustalenia wysokości tantiem.

Natalię wsparła też grupa przyjaciół jej zmarłego ojca. Napisali oni list otwarty w obronie Kukulskiej:

Szanowni Państwo !
Jesteśmy oburzeni postawą i wypowiedziami Piotra Kukulskiego, które niesprawiedliwie szkalują osobę Natalii Kukulskiej. Chcąc jednocześnie uszanować prywatność, nie będziemy odnosić się do szczegółów z życia naszego przyjaciela Jarosława Kukulskiego, ale obraz całej sytuacji rodzinnej jest nam doskonale znany i nie możemy pogodzić się z niesprawiedliwymi i niezgodnymi z prawdą są dami i opiniami wydawanymi publicznie. Apelujemy do mediów, by nie rozpowszechniały obraźliwych pomówień a Piotrowi życzymy innego (uczciwego) pomysłu na zrobienie kariery, choćby ze względu na pamięć o ojcu.
Przyjaciele kompozytora Jarosława Kukulskiego

Jak myślicie, czyja to wina, że dwójka rodzeństwa nie może się ze sobą porozumieć?

Natalia i Piotr Kukulscy.Natalia i Piotr Kukulscy. KAPIF

Olinek

Zobacz także:

Cameron Diaz bez makijażu!

Rockowa piosenka Dody do "Kac Wawa"

Glinka opowiada o synu: Jest śliczny, duży i zdrowy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.