Wojewódzki SZALEJE na Twitterze?

Na portalu społecznościowym jest konto, rzekomo należące do Kuby Wojewódzkiego. Pojawiające się posty mogą budzić wiele emocji!

Jakie było nasze zdziwienie, gdy odkryliśmy na Twitterze konto, które może należeć do Kuby Wojewódzkiego. W zamieszczanych tweetach aż roi się od złośliwych uwag i wulgaryzmów!

Kuba Wojewódzki.Kuba Wojewódzki. fot. za Twitter/KWojewodzki

Jak czytamy na Twitterze, 5 stycznia showman (lub ktoś podający się za niego) pyta się fanów, czy za nim tęsknią. Faktycznie Kuba Wojewódzki przebywał w tym czasie na urlopie. O swoich wakacjach opowiedział 16 stycznia na antenie Eski Rock:

Byłem w raju - zaczął Wojewódzki.  - Byłem tam, gdzie jak mówiłem "Żydzi" to się nikt nie obrażał. W Izraelu, a dokładnie w Tel Awiwie.

Kuba Wojewódzki.Kuba Wojewódzki. fot. za Twitter/KWojewodzki

Kuba Wojewódzki znany jest z ciętego języka. Nie boi się publicznie wyrażać swoich opinii, wręcz specjalnie prowokuje do dyskusji na swój temat. Często na antenie obraża osoby z show-biznesu lub mówi, co myśli na ich temat. Jednak w jego wypowiedziach nie było nigdy tak wielu wulgaryzmów. Na rzekomym Twitterze Kuby Wojewódzkiego przeczytamy:

Dzwoni do mnie kolega i mówi: ''Koterski najeb*** po Słupsku chodzi". Misiek znów się stacza? Ktoś był w Słupsku?

Wypowiedź z początku stycznia brzmi:

Tatiana Okupnik nowym jurorem w X FACTOR - o ja pie****.

Postanowiliśmy sprawdzić, czy Kuba Wojewódzki rzeczywiście prowadzi zapiski na portalu społecznościowym. Lidia Zagórska, szefowa działu PR w TVN:

Nie wiem. Muszę to sprawdzić.

Możliwe, że jest to kolejny zabieg mający na celu promocję Kuby Wojewódzkiego. W końcu już niedługo nowe odcinki jego programu i druga edycja ''X Factor''.

Kuba Wojewódzki.Kuba Wojewódzki. Agencja Wyborcza.pl

Ao

Zobacz także:

ZJARANY Wojewódzki wrócił z wakacji

Maja Sablewska BLONDYNKĄ! To ma być TRENDY?!

Nergal nadal SZOKUJE! A Doda została SKAZANA!

Więcej o: