Kozyra ma 300 par butów!

Wspólna pasja z Moniką Olejnik.

Robert Kozyra to człowiek pełen tajemnic. Oto jedna z nich. Były szef Radia ZET, a teraz juror show TVN "Mam talent", ma aż 300 par butów! I to najdroższych marek, m.in. taki jak Tom Ford, Prada, Dolce&Gabbana, Berluti czy Jimmy Choo.

Trzyma te buty w oddzielnej szafie. W pudełkach, jedno na drugim. Każde pudełko ma zdjęcie pary, która jest w środku, żeby łatwiej się było w nich rozeznać. Do tego Kozyra ma człowieka, który się tymi jego butami zajmuje. Od 12 mu je konserwuje, czyści, dba - mówi nasze źródło.

Niektóre z tych butów są robione na zamówienie. Na przykład półbuty Prady, która rzadko takie buty robi. Dla Kozyry zrobili i to nie jedną parę. Raz zażyczył sobie np. butów w kolorze burgund, bo oryginał był tylko w czerni.

Przysłali mu. Zresztą z tego co wiem, często przywozi też z zagranicy buty dla Moniki Olejnik. Prosi go, żeby jej kupił, bo twierdzi, że on ma dobre - mówi nasz informator.

Fajna pasja. Kosztowna.

Robert Kozyra.Robert Kozyra. kapif

Robert Kozyra.Robert Kozyra. KAPIF

Robert kurczowo trzymał się rury. Boi się stracić pozycję?Robert kurczowo trzymał się rury. Boi się stracić pozycję? KAPIF

Pegaz

Zobacz także:

Kozyra vs. Chylińska - kto lepiej tańczy?

Do nich będzie należała ta jesień

Tajemnice Roberta Kozyry

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.