Shakira i Gerard Piqué spędzili czas z synami na murawie. Masaż pleców, baraszkowanie na kocu i rozkoszne zabawy

Shakira i jej partner Gerard Piqué zostali przyłapani na murawie podczas meczu ich starszego syna Milana. Para razem z synkiem Sashą bawiła się na kocu i nie szczędziła sobie czułości. Nie będziemy ukrywać, że nic słodszego dziś nie zobaczycie.
Shakira - Super Bowl 2020 Shakira - Super Bowl 2020 Shakira - Instagram

Sukces na Super Bowl

Ostatnio Shakira znów była na językach wszystkich za sprawą występu podczas Super Bowl. Gwiazda pojawiła się na scenie i zaśpiewała swoje największe hity, dając niezłego czadu. Potem oddała mikrofon Jennifer Lopez, by następnie zaśpiewać razem z nią. O występie Shakiry i JLO mówili wszyscy i w ogóle nas to nie dziwi. Ich show zdecydowanie przejdzie do historii.

Więcej o występie przeczytacie TUTAJ.

Shakira z rodziną Shakira z rodziną Agencja Forum

Czas na odpoczynek

Teraz Shakria może w pełni oddać się relaksowi i skupić na swojej rodzinie. Obecnie gwiazda przebywa w Barcelonie, gdzie właśnie została przyłapana przez paparazzi. Wokalistka wybrała się bowiem z partnerem, Gerardem Piqué, i dwoma synami, Sashą oraz Milanem, na trening tego drugiego. To właśnie tam ciekawscy fotoreporterzy zrobili zdjęcia szczęśliwej rodzince, która podziwiała grę Milana.

Shakira z rodziną Shakira z rodziną Agencja Forum

Szczęśliwa rodzina

Podczas gdy Milan trenował grę w piłkę nożną, Shakira, Gerard i Sasha spędzali czas na kocu. Cała trójka uroczo bawiła się w wolnej chwili. Widać było, że Gerard i Shakira próbowali jakoś zająć młodszego synka, by się nie nudził. Nie zabrakło więc czasu na łaskotki.

Shakira z rodziną Shakira z rodziną Agencja Forum

Ależ oni się kochają

Shakira i Gerard pozwolili sobie również na sporo czułości. Wokalistka masowała plecy ukochanemu, całowała go, przytulała. Nie da się ukryć, że takie uczucie w show-biznesie to rzadkość. Warto jednak dodać, że nie zawsze tak było. Shakira i Gerard mają za sobą bowiem burzliwą historię.

Shakira i Gerard Shakira i Gerard Instagram/shakira

Poznali się 10 lat temu

Shakira i Gerard Piqué poznali się w 2010 roku, gdy artystka kręciła klip do piosenki "Waka Waka", który był oficjalnym utworem Mistrzostwa Świata w RPA. Wtedy gwiazda była w związku z synem byłego prezydenta Argentyny, Antonio de la Ruą. Oficjalnie para rozstała się w 2011 roku, a niedługo potem wokalistka zaczęła chwalić się zdjęciami z Gerardem Piqué, młodszym od niej o 10 lat piłkarzem klubu FC Barcelona. Plotkowano, że to chwilowy romans, którym artystka chce się pocieszyć po rozstaniu z ukochanym. Teraz już wiemy, jak bardzo wszyscy się mylili.

Shakira i Gerard Shakira i Gerard Instagram/shakira

Gorące uczucie

Szybko okazało się, że wspólna fotka, która obiegła świat, została zrobiona w czasach, gdy wokalistka była wciąż dziewczyną Antonio, co oznacza, że już wtedy para miała się ku sobie. Początkowo Shakira i Gerard byli nierozłączni - wszędzie bywali razem, nie potrafili chwili spędzić bez siebie.

Shakira z rodziną Shakira z rodziną Instagram/shakira

Rodzina

Shakira i Gerard szybko doczekali się potomków. Już rok później na świecie pojawił się ich syn Milan, a dwa lata później Sasha. Para wydawała się być szczęśliwa, a wszyscy zazdrościli jej tak wyjątkowego uczucia. Do czasu.

Shakira z rodziną Shakira z rodziną Instagram/shakira

Kryzys

W 2017 roku para zaczęła przechodzić poważny kryzys. Plotkowano wtedy, że Shakira i Gerard rozstaną się, bo z ich profili w mediach społecznościowych zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia! Jakby tego było mało, podczas jednego z meczów Gerard nie wykonał charakterystycznego gestu, który zawsze dedykował Shakirze. Na szczęście, jak widać, para pokonała kryzys i znów cieszy się gorącym uczuciem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.