Colin Farrell znowu przeszedł metamorfozę. Tym razem zgolił brodę i zdecydował się na nową fryzurę. Aktor nie przypomina dawnego siebie

Colin Farrell w ostatnim czasie eksperymentuje z wyglądem. Niedawno zrobiono mu zdjęcia, gdy spacerował ze swoją małą krewną, z którą później wybrał się na lody. Zobaczcie, jak teraz wygląda.
Colin Farrell aktualnie Colin Farrell aktualnie FORUM

Colin Farrell dziś

Colin Farrell ostatnio zaskakuje fanów swoim wyglądem. Aktor praktycznie za każdym razem, gdy fotografowie robią mu zdjęcia na ulicy, prezentuje się inaczej.

Colin Farrell z krewną Colin Farrell z krewną FORUM

Farrell bez brody

Tym razem aktor zdecydował się zgolić brodę, która była dość długa. Widzimy także, że zmienił nieco styl ubierania się. Zazwyczaj chodzi w wygodnych dresach i szerszych koszulkach, które zasłaniają sylwetkę.

Colin Farrell z krewną Colin Farrell z krewną FORUM

Czas z krewną

Jak wspomnieliśmy, Colinowi towarzyszyła mała dziewczynka. Jak podają zagraniczne media, to jego krewna. Widać, że są ze sobą blisko.

Colin Farrell Colin Farrell FORUM

Nowa fryzura

Colin zmienił też fryzurę. Jego włosy nie są już czarne, lecz siwe. Mogliśmy to zobaczyć, gdy na chwilę zdjął czapkę z daszkiem. Prawdopodobnie aktor przygotowuje się do roli. 43-latek zagra Pingwina w nowym filmie o Batmanie, który trafi do kin w czerwcu 2021 roku. Czyżby tak właśnie miała wyglądać ta postać?

Colin Farrell Colin Farrell BACKGRID / Backgrid USA / Forum / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Colin Farrell w październiku

Pierwsze doniesienia o tym, że aktor wygląda inaczej, doszły do nas w październiku 2019 roku. Wtedy to paparazzi przyłapali go w Los Angeles, kiedy wybrał się na krótki spacer. Miał na sobie ubrania, które wyglądały na dosyć znoszone.

Colin Farrell Colin Farrell BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Zmiana wizerunku

Uwagę zwróciła wtedy też jego broda, która była całkiem długa i niezbyt zadbana.

Colin Farrell Colin Farrell DDNY/Broadimage / %DDNY/Broadimage/Broad Image/East News

Aktor w przeszłości

Niektórzy fani aktora są zszokowani jego przemianą. Farrell w przeszłości prezentował się schludnie, zawsze miał elegancką fryzurę i unikał zarostu. Był też znacznie smuklejszy.

Colin Farrell Colin Farrell FORUM, EAST NEWS

Aktor zmienny jest

A Wy w którym wydaniu najbardziej go lubicie?

Więcej o: