Marina i Szczęsny zostali rodzicami. A znacie historię ich związku? Piłkarz nie miał łatwo i długo musiał starać się o ukochaną

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny poinformowali, że kilka dni temu zostali rodzicami. Jak wyglądało ich życie zanim powiększyli rodzinę? Dla piłkarza na początku wcale nie było łatwo!
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny Instagram.com/marina_official

Kim jest Wojciech Szczęsny?

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna poznali się w 2013 roku. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Przynajmniej nie ze strony wokalistki. Piłkarz długo musiał o nią walczyć. O początkach znajomości opowiedzieli wspólnie w wywiadzie udzielonym dla magazynu "VIVA!".

Okropnie mi się spodobała, zastanawiałem się, jak zdobyć jej numer telefonu. Jakoś mi się to udało. Trochę jednak musiałem o nią powalczyć. Nie ukrywam tego - mówił Szczęsny.

Co na to Marina? Przyznała, że na początku nie miała pojęcia, kim jest Wojciech Szczęsny!

Gdy Wojtek do mnie zadzwonił, nie wiedziałam, kim jest. Nigdy nie obejrzałam żadnego meczu, nie interesowałam się sportem. Trochę zwlekałam z tym spotkaniem, bo byłam nieufna. Pomyślałam: Piłkarz? Pewnie ma mnóstwo dziewczyn i chce tylko odhaczyć, że był na randce z Mariną. Miałam więc dystans do tej znajomości - opowiadała.
Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna Instagram.com/marina_official

Pierwsze spotkanie Wojciecha Sczęsnego i Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Szczęsny nie zamierzał się poddawać i za wszelką cenę chciał spotkać się z Mariną i pokazać jej, że daleko mu do stereotypowego piłkarza.

Nie dziwię się, że tak podejrzewałaś, bo istnieje stereotyp piłkarza - króla życia (.) Bardzo chciałem się pokazać z takiej strony. Myślę, że mam zdecydowanie więcej do zaoferowania kobiecie niż pieniądze, dlatego chciałem pokazać Marinie prawdziwego siebie i szczerze otworzyć się przed nią. Już po pierwszych kilku spotkaniach czułem, że nadajemy na tej samej fali, że to fajna, wartościowa dziewczyna. Pomyślałem: Niech pozna mnie lepiej i wtedy zobaczymy, jak to się dalej rozwinie - mówił.

Piosenkarka postanowiła, że się z nim spotka, ale nie po to, aby lepiej go poznać, ale po to, żeby powiedzieć mu prosto w twarz, że nic z tego nie będzie.

Postanowiła się z nim spotkać tylko dlatego, że zasypywał ją sms-ami, i tylko po to, by go poprosić, żeby dał jej spokój. Stwierdziła, że pójdzie z Wojtkiem na kolację i powie mu prosto w oczy, że nie jest nim zainteresowana - zdradziła jej koleżanka.

Marina Łuczenko Szczęsna i Wojciech Szczęsny w Wenecji
Instagram.com/ Marina Łuczenko-Szczęsna/ Screen

Okazało się, że nie taki diabeł straszny. Marina na spotkaniu ze sportowcem zmieniła zdanie na jego temat.

Wojtek mnie zaskoczył. Okazało się, że jest zupełnie inny, niż można byłoby się spodziewać. Ujęło mnie w nim przede wszystkim to, że jest taki normalny i ma w sobie tyle ciepła, dobroci, romantyzmu i szacunku dla ludzi, a pieniądze go nie zdeprawowały - wspominała w wywiadzie.
Marina Łuczenko Szczęsna i Wojciech Szczęsny w Wenecji Marina Łuczenko Szczęsna i Wojciech Szczęsny w Wenecji Instagram.com/ Marina Łuczenko-Szczęsna/ Screen

"Szczęsny to nie jej bajka"

Mimo udanego pierwszego spotkania, znajomi Mariny Łuczenko-Szczęsnej nie wierzyli w tę znajomość. Koleżanka wokalistki twierdziła, że piłkarz dla Mariny "to nie ta bajka"

Zakładaliśmy się nawet, ile czasu ze sobą wytrzymają. Wojtek żartował, że Marina jest jak tornado, które potrafi przewrócić wszystko do góry nogami, ale był bardzo szczęśliwy. Ona tak naprawdę stworzyła mu fajny, ciepły dom - dodał znajomy bramkarza.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny
Instagram/wojciech.szczesny1

Wojciech Szczęsny i Marina Wojciech Szczęsny i Marina Screen z Instagram.com/Marina Łuczenko

Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Szczęsnemu udało się postawić na swoim! Trzy lata później, w 2016 roku, pobrali się. Ślub wzięli dyskretny, ale z rozmachem. Ceremonia odbyła się na jednej z greckich wysp, a gości obowiązywał biały dress code. Na weselu zaśpiewał James Arthur!

Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny
Instagram.com/Marina_Official

Narzeczeni do ostatniej chwili utrzymywali szczegóły ceremonii w tajemnicy. Goście nie wiedzieli, dokąd polecą. W Atenach zostali zakwaterowani w hotelu Westin, gdzie ceny 2-osobowych pokoi wahały się wtedy przedziale od 1.300 do prawie 6 tysięcy zł za noc. Organizacja całego wesela była bardzo kosztowna.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna Instagram.com/marina_official/

Suknia ślubna Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Para dopiero po ślubie zdecydowała się opublikować zdjęcia z ceremonii, dzięki którym zobaczyliśmy, jak wyglądała suknia panny młodej czy obrączki.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko
Screen z Instagram.com/wojciechszczesny

Piosenkarka zaprezentowała się w sukni Miry Zwillinger - projektantki, która specjalizuje się w modzie ślubnej. Za jej suknie płaci się nawet 10 tys. dolarów, czyli ok. 40 tys zł. Garnitur Szczęsnego od Toma Forda kosztował jednak jeszcze więcej - ok. 50 tys. zł.

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu dodali więcej zdjęć, które wcześniej nie były publikowane.

Marina, Wojciech Szczęśni Marina, Wojciech Szczęśni Instagram/wojciech.szczesny1

Podróż poślubna Szczęsnych

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny ślub brali w maju, ale na miesiąc miodowy musieli poczekać ze względu na Euro. Pierwszym przystankiem w ich "podróży dookoła świata" była Japonia, a następnie Hawaje.

Piłkarze na wakacjach
Instagram.com/Marina_Official

Marina i Wojciech Szczęsny Marina i Wojciech Szczęsny Screen z Instagram.com/Marina

Marina Łuczenko Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami

Dwa lata po ślubie para doczekała się swojego pierwszego dziecka. Na świat przyszedł ich syn - Liam. Pierwsza informacja o tym, że ich rodzina się powiększy pojawiła się w grudniu zeszłego roku. Piłkarz i wokalistka bardzo długo utrzymywali w tajemnicy informację o ciąży piosenkarki. Dopiero w maju Marina Łuczenko-Szczęsna ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Ich dziecko urodziło się 30 czerwca, ale rodzice pochwalili się tym dopiero cztery dni później. Gratulujemy!

Marina Łuczenko potwierdziła ciążę
Instagram / Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko potwierdziła ciążę
Instagram / Marina Łuczenko-Szczęsna


fot.Instagram/marina_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.