Marina jeszcze nie potwierdziła ciąży, ale dodała tajemniczy wpis. Chyba już nikt nie ma wątpliwości

Od kilku dni krążą informacje o tym, że Marina jest w ciąży. Nie odniosła się jeszcze do tych doniesień, jednak po jej komentarzu można stwierdzić, że to prawdopodobnie prawda.

Marina i jej mąż, Wojciech Szczęsny, znaleźli się na świątecznej okładce magazynu "Gala". Piosenkarka pochwaliła się nią na Instagramie. Jej tajemniczy wpis sugeruje, że prawdopodobne doniesienia o ciąży, które krążą od jakiegoś czasu, są prawdziwe.

Mamy piękną pamiątkę i kolejną wspólną przygodę... - napisała.
 

Tymi słowami podkręciła atmosferę i jeszcze bardziej zaciekawiła fanów. W komentarzach pojawiły się pytania, czy to oznacza, że jest w ciąży.

To prawda, że jesteś w ciąży, czy to zwykłe plotki?
W ciąży jesteś? - dopytują.

Oczywiście Marina nie odpisała i nie udzieliła odpowiedzi na pytania internautów.

Ciąża Mariny

Informacja o tym, że Marina i Wojciech zostaną rodzicami, pojawiła się ponad tydzień temu. Tabloidy donosiły, że piosenkarka prawdopodobnie jest już w trzecim miesiącu ciąży i często pojawia się w jednym z prywatnych warszawskich szpitali. Szczęśni nie odnieśli się do tych doniesień - ani nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli.

Jeśli to prawda, to na pewno zrobią to w spektakularny sposób, tak jak Lewandowscy. A Wam jak się wydaje? W przyszłym roku powitamy kolejne royal baby?

AW