Marina jeszcze nie potwierdziła ciąży, ale dodała tajemniczy wpis. Chyba już nikt nie ma wątpliwości

Od kilku dni krążą informacje o tym, że Marina jest w ciąży. Nie odniosła się jeszcze do tych doniesień, jednak po jej komentarzu można stwierdzić, że to prawdopodobnie prawda.

Marina i jej mąż, Wojciech Szczęsny, znaleźli się na świątecznej okładce magazynu "Gala". Piosenkarka pochwaliła się nią na Instagramie. Jej tajemniczy wpis sugeruje, że prawdopodobne doniesienia o ciąży, które krążą od jakiegoś czasu, są prawdziwe.

Mamy piękną pamiątkę i kolejną wspólną przygodę... - napisała.

Tymi słowami podkręciła atmosferę i jeszcze bardziej zaciekawiła fanów. W komentarzach pojawiły się pytania, czy to oznacza, że jest w ciąży.

To prawda, że jesteś w ciąży, czy to zwykłe plotki?
W ciąży jesteś? - dopytują.

Oczywiście Marina nie odpisała i nie udzieliła odpowiedzi na pytania internautów.

Ciąża Mariny

Informacja o tym, że Marina i Wojciech zostaną rodzicami, pojawiła się ponad tydzień temu. Tabloidy donosiły, że piosenkarka prawdopodobnie jest już w trzecim miesiącu ciąży i często pojawia się w jednym z prywatnych warszawskich szpitali. Szczęśni nie odnieśli się do tych doniesień - ani nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli.

Jeśli to prawda, to na pewno zrobią to w spektakularny sposób, tak jak Lewandowscy. A Wam jak się wydaje? W przyszłym roku powitamy kolejne royal baby?

AW

Więcej o:
Komentarze (8)
Marina o świątecznej okładce dla "Gali": Mamy piękną pamiątkę. Chyba już nikt nie ma wątpliwości
Zaloguj się
 • Gość: sd

  Oceniono 13 razy 9

  wielka zmiana w jej życiu - przestanie zarabiać na byciu waginą, zacznie żyć sprzedając to co wyjdzie z jej waginy (na długo przed tym zanim wyjdzie. Już czekamy na pierwsze zdjecia wózka, łóżeczka, śliniaczka, nocniczka od sponsora

 • Gość: Nw

  Oceniono 10 razy 8

  Royal baby? Ludzie ogarnijcie się.. .toż to pseudo piosenksreczka i piłkarzy....

 • Gość: ruby 555

  Oceniono 6 razy 4

  Kolejne royal baby ... Błagam !

 • Gość: Z bliskiego otoczenia

  Oceniono 5 razy 3

  Oczywiście, że nie jest.

 • Gość: Skrytykrytyk

  Oceniono 1 raz 1

  A nazywanie przyszłego dziecka celebrytów per „royal baby” to więcej niż nadużycie czy wyolbrzymienie...to zwykła głupota.

 • Gość: Skrytykrytyk

  0

  Jej TAJEMNICZY wpis po pierwsze nie jest wcale tajemniczy a po drugie nie sugeruje niczego. Zamiast sugestii odnosi się raczej wprost do podlinkowanej okładki kolorowego pisma na której Państwo Szczęśni (lub Szczęsny - nie wiem czy się odmienia ich nazwisko) wspólnie wystąpili. Ot cala przygoda...sesja + wywiad. A plociuszek sensacji szuka tam gdzie jej najprawdopodobniej nie ma. :)

 • Gość: Alibaba

  Oceniono 2 razy 0

  Płyta się nie sprzedaje trzeba podsycać plotki . A o wspólna przygodę przypuszczam ze chodzi o sesje i wywiad w kolorowej prasie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX