67-letni Marek Kondrat ponownie zostanie ojcem! 29-letnia córka Grzegorza Turnaua jest W CIĄŻY

Marek Kondrat ponownie zostanie ojcem? Jak podaje "Dobry tydzień", jego młodsza o 38 lat żona, Antonina, jest w ciąży.

Antonina Kondrat, córka Grzegorza Turnaua, podobno od momentu kiedy wzięła ślub z Markiem Kondratem, marzyła, by urodzić mu dziecko. Początkowo aktor miał nie być zachwycony pomysłem żony. Sytuacja jednak najwyraźniej uległa zmianie. 

Marek Kondrat ponownie zostanie ojcem! - taką informację podał w poniedziałek "Dobry Tydzień".

Ponoć pierwszy potomek pary ma przyjść na świat już wiosną 2018 roku.

Tosi zupełnie nie przeszkadza duża różnica wieku między nią a mężem. Jej zdaniem mają przed sobą co najmniej 20 wspólnych lat, zdążą wychować dziecko i wprowadzić je w dorosłość – powiedziała "Dobremu Tygodniowi" jej koleżanka.

Dla aktora to kolejna życiowa rewolucja. Pierwszą był rozwód z żoną - Iloną Kondrat - i związek z córką Turnaua, który od samego początku wzbudzał spore kontrowersje. Z Iloną Kondrat aktor był przez ponad 30 lat i nie zanosiło się na zmiany. W przeszłości w wywiadach często żartował z kolegów po fachu, którzy rozwodzili się dla młodszych kobiet.

Co mają te kobiety, czego nie miała żona? – ironizował. 

A kilka lat później sam rozwiódł się dla młodszej o 38 lat Antoniny. Stwierdził wówczas, że tylko 65 lat to odpowiedni wiek na przysięgę małżeńską, bo tylko wtedy ma ona sens. Para pobrała się 2 lata temu. Razem na stałe zamieszkali we Francji. 

MM

Więcej o: