Niezgoda drastycznie schudła, a Lewandowski zmienił nie tylko fryzurę. Oto najbardziej zaskakujące metamorfozy 2017 roku

W tym roku gwiazdy pochwaliły się kilkoma naprawdę spektakularnymi metamorfozami. Niestety nie wszystkie z nich były korzystne. Magdę Mielcarz w nowej odsłonie trudno było nam poznać, nowa fryzura Roberta Lewandowskiego tez podzieliła fanów. Zobaczcie, jak w tym roku zmieniły się niektóre gwiazdy.
Robert Lewandowski Robert Lewandowski Screen z Instagram.com/_rl9/

Robert Lewandowski

Niby drobiazg, a jednak nowa fryzura Roberta Lewandowskiego wywołała w sieci spore ożywienie. Niestety większość osób skrytykowała siwe włosy piłkarza. W sieci pojawiło się mnóstwo memów wyśmiewających nowy image 'Lewego'.

Robert Lewandowski
Instagram/_rl9

Mówiąc o metamorfozie Roberta nie można nie wspomnieć o jego nowej garderobie. Podczas jednego ze zgrupowań Lewandowski zaprezentował odmieniony styl. Przyjechał wtedy w oryginalnych okularach, jasnych spodniach i koszuli w kratę. Nie zabrakło też dużego zegarka na ręce. Wyglądał wówczas bardzo elegancko. Od tamtej pory przestał ubierać się na sportowo i coraz częściej mogliśmy go widzieć w bardziej szykownych strojach. Zarówno w przypadku nowej fryzury, jak i nowego stylu fani również nie kryli swojego rozczarowania.

Robert Lewandowski
PlotekExclusive/ Instagram/_rl9

Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda Instagram/kasia.niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda przeszła jedną z większych metamorfoz roku. Wystarczy porównać jej zdjęcia z września tamtego roku z najnowszymi. Od razu widać, że udało jej się zrzucić kilkanaście kilogramów. Ogromna różnica! Nie mamy wątpliwości, że minione 12 miesięcy było przełomowe w jej życiu. Niezgoda zmieniła nie tylko swoją sylwetkę, lecz także styl.

Tak wyglądała we wrześniu ubiegłego roku:

Katarzyna Niezgoda
KAPIF

Na zdjęciach z lipca i grudnia tego roku widać naprawdę imponujące efekty odchudzania.

Katarzyna Niezgoda
Instagram/kasia.niezgoda

Katarzyna Niezgoda
Instagram/kasia.niezgoda

Edyta Górniak i Piotr Gembarowski Edyta Górniak i Piotr Gembarowski Mieczysław Włodarski / reporter

Piotr Gembarowski

Piotr Gembarowski był twarzą 'Teleexpressu' i miłością Edyty Górniak. Prowadził także program śniadaniowy 'Kawa czy herbata'. Dziennikarz przez jakiś czas żył z dala od mediów, ale wrócił w 2012 roku i mogliśmy go zobaczyć w 'Superstacji'. Już wtedy była widoczna jego metamorfoza. Jednak zdjęcia z tego roku sprawiły, że naprawdę mieliśmy problem odgadnąć, kto na nich jest. 


Screen z Ipla.tv/ Debata Gembarowskiego, KAPIF.PL

Zmiany są znaczące - dziennikarz zrezygnował z okularów, zapuścił brodę i włosy, które przefarbował na ciemniejszy kolor. Widać też, że nieco przybrał na wadze. 


Screen z Ipla.tv/ Debata Gembarowskiego, KAPIF.PL

Można powiedzieć, że Piotr Gembarowski to zupełnie inny człowiek!

Tomasz Karolak Tomasz Karolak Instagram/tomus_ze_wsi

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak kilka miesięcy temu przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego, po której musiał wprowadzić dietę. 

Jestem na diecie od trzech miesięcy, a w związku z tym, że wyrostek mi się rozlał i było zapalenie otrzewnej, muszę być pół roku na diecie. Waga mi spada, ale akurat to jest dobre. Zwolniłem trochę tempo. Teraz bardzo na siebie uważam, cisza, spokój - mówił w lipcu w 'Super Expressie'.

Karolak niedawno na swoim Instagramie pokazał zdjęcie, na którym od razu widać jego odmienioną sylwetkę. Jego brzuch może nie wygląda jeszcze najlepiej, ale to zrozumiałe, że szybka utrata kilogramów spowodowała, że skóra w tym miejscu zrobiła się mało sprężysta. 

Aga Matracka
www.instagram.com/tomus_ze_wsi

To nie jedyna zmiana, jak zaszła w jego wyglądzie. Karolak, którego znakiem rozpoznawczym jest diastema, założył aparat ortodontyczny na zęby. 

Tomasz Karolak
KAPIF.pl

Tomasz Karolak
KAPIFF/AKPA/KAPIFF

Być może jego przemiana jest zasługą nowej miłości. W każdym razie metamorfoza aktora jest godna podziwu. 

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz WBF

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz zaskoczyła swoim wyglądem i na początku mieliśmy trudności z rozpoznaniem, kto to w ogóle jest. Zmieniła kolor włosów i rozjaśniła brwi, co w rezultacie niestety nie wygląda dobrze. Modelka po metamorfozie straciła swój urok i wygląda po prostu dziwnie. Mielcarz próbowała tłumaczyć swoją zmianę wizerunku.

My, Kobiety, jesteśmy uczone od małego spełniać pewne oczekiwania, zachowywać się i wyglądać w określony sposób. Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, malowaniem się na 'Barbie', spełnianiem czyichś oczekiwań, tańczeniem jak mi zagrają. Nie jestem małą dziewczynką, tylko dojrzałą kobietą, ubieram się jak chcę, maluję jak chcę, mówię, co myślę. Dzisiaj spełniam SWOJE oczekiwania. Życzę, abyście i Wy kiedyś mogły pracować i żyć na własnych zasadach. Być sobą - napisała na Instagramie.

Magdalena Mielcarz
KAPIF.PL/WBF

Przekonała Was? 

Dominika Gawęda Dominika Gawęda WBF/EastNews

Dominika Gawęda

Tleniony jasny blond, za długa grzywka, zmęczone spojrzenia i poszarzała cera - tak Dominika Gawęda wyglądała podczas swojego ostatniego wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Wokalistka Blue Cafe w tym roku wzięła ślub, a w ślad za tą rewolucją życiową poszła zmiana wyglądu. Niestety średnio korzystna. W październiku wokalistka Blue Cafe zmieniła kolor włosów i została blondynką. Uwagę przykuła także jej opuchnięta twarz - wyglądała zupełnie inaczej, co wzbudziło podejrzenia, że Gawęda korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Gdy patrzy się na jej zdjęcia sprzed roku, a nawet kilku miesięcy, dostrzega się znaczącą zmianę.

Dominika Gawęda
WBF/EastNews

Agata Młynarska/grudzień/listopad Agata Młynarska/grudzień/listopad KAPIF.PL

Agata Młynarska

Agata Młynarska z miesiąca na miesiąc przestała przypominać siebie. Dziennikarka w tym roku skończyła 52 lata i zdaje się, że stara się zrobić wszystko, aby nie było po niej widać wieku. Idzie jej nieźle, bo patrząc na jej twarz, faktycznie trudno stwierdzić, ile ma lat. Jej przemianę mogliśmy zobaczyć, kiedy pojawiła się na urodzinowej gali Polsatu. Zmianę widać też na podstawie zdjęć z ostatnich kilku miesięcy. Porównując jej fotografię z początku roku, tym bardziej widać jej metamorfozę. Nam się wydaje, że nie całkiem korzystną.

Agata Młynarska
KAPIF

Według nas Młynarska w szybkim tempie przestaje przypominać siebie. Myślicie, że to 'zasługa' niezbyt udanego makijażu?

Mama June Mama June Bulls/EastNews

Mama June

Mama June może pochwalić się jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz. Kiedyś ważyła 200 kg, później zeszła do 160 kg, a ostatecznie pochwaliła się swoją nową sylwetką w rozmiarze 'S' i nadal chudnie.

Mama June
EAST NEWS

Nie ma mowy o efekcie jojo. Jednym z powodów, dla którego zaczęła się odchudzać, była chęć zaimponowania byłemu partnerowi, Sugar Baerowi.

Mama June
sceen/YouTube/Entertainment/screen/WEtv

Kobieta poddała się operacji zmniejszenia żołądka, usunięcia nadmiaru skóry i powiększenia piersi. Łącznie wydała na to ok. 75 tys. dolarów. Patrząc na najnowsze zdjęcia, okazuje się, że było warto.

Mama June
screen/WEtv

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.