Miały być ozdobą, ale w wielu przypadkach okazało się, że szpecą. Zobacz najdziwniejsze tatuaże gwiazd

Niektóre gwiazdy głośno przyznają, że pewnych swoich tatuaży żałują, inne, choć ozdoby na ich ciele często są mocno krytykowane, idą w zaparte i robią kolejne dziwne tatuaże. Zobacz galerię.
Natalia Siwiec Natalia Siwiec Screen z Enjoy the view <3 Natalia

Natalia Siwiec

W 10. odcinku swojego show Natalia Siwiec pokazała nieudany tatuaż na pupie. Okazuje się, że jej tatuażysta... był ślepy.

To kobieta, tylko że ona miała mieć otwarte usta, ale  gościu, który ją tatuował był ślepy, naprawdę i on po prostu zrobił mi zamknięte - opowiadała koleżankom.

Natalia SiwiecScreen z Enjoy the view <3 Natalia


Przypomina Wam to kobietę?

Pamela Anderson Pamela Anderson Vogue Brazil

Pamela Anderson

Pamela Anderson jest znana głównie z blond włosów, pokaźnego biustu i tatuaży. Okazuje się jednak, że gwiazda "Słonecznego patrolu", ma już dość ozdób zdobiących jej ciało. Najbardziej przeszkadza jej tatuaż na ramieniu. Gwiazda zrobiła go w 1995 roku. Od tamtej pory jej podeście do tatuaży znacznie się zmieniło.

Pamela widzi wpływ czasu na swoje ciało. Jej skóra staje się miękka i aktorka uważa, że jej tatuaże ją szpecą - czytamy w Dailymail.

Aktorka obecnie jest w trakcie laserowego usuwania tatuażu.

Pamela AndersonEast News

Miley Cyrus Miley Cyrus Screen z Instagram.com

Miley Cyrus

Miley Cyrus ma wiele tatuaży, ale wygląda na to, że nowe może sobie robić z bardzo dziwnych powodów. Na jej stopach pojawił się napis "Rolling Stone" po tym, jak wokalistka trafiła na okładkę tego jednego z najważniejszych pism muzycznych świata. To się nazywa wdzięczność.

Miley CyrusScreen z Instagram.com

Maffashion Maffashion Screen z Instagram.com

Maffashion

Maffashion ma kilka tatuaży. I wygląda na to, że będzie ich więcej.  Jeden z najnowszych pojawił się na jej obojczyku i imituje przyciski na odtwarzaczu muzyki.

MaffashionScreen z Instagram.com

Avril Lavigne Avril Lavigne Screen z Facebook.com

Avril Lavigne

Wielu zastanawiało się, dlaczego Avril Lavigne wytatuowała sobie mała gwiazdkę na nadgarstku. Na dodatek nie ma pewności, czy jest to gwiazdka... Jeśli tak, to wyjątkowo krzywa. Artystka nie zdradza, skąd pomysł na taki wzór.

Avril LavigneScreen z Facebook.com

jamie foxx jamie foxx INVISION FOR MTV/Jordan Strauss

Jamie Foxx

Jamie Foxx zaskoczył tym całe Hollywood. Co oznacza tatuaż aktora? Z tyłu głowy ma wytatuowany Tribal, sięgający od ucha do ucha. Podobno był to prezent gwiazdora dla samego siebie z okazji 40. urodzin.

Jamie Foxx, Taylor LautnerINVISION FOR MTV/Jordan Strauss

Justin Bieber Justin Bieber Screen z Instagram.com

Justin Bieber

Justin Bieber również nie stroni od malunków na ciele. Na klatce piersiowej idola nastolatek pojawiła się korona. Justin wrzucił zdjęcie tatuażu na swój profil na Instagramie.

Bądź królem, traktuj kobietę niczym królową - podpisał zdjęcie Justin Bieber.

Justin BieberScreen z Instagram.com

Anja Rubik Anja Rubik Screen z Instagram.com

Anja Rubik

Na nadgarstku Anji pojawił się mały tatuaż.

Gdy mieszkałam w Nowym Jorku, przez dwa lata miałam szczurka o imieniu Fibbie. Ona ma mi zawsze przypominać, że rodzina jest dla mnie najważniejsza - wyznała Anja miesięcznikowi "Pani".

Modelka planuje zmianę tatuażu na podobiznę swojej suczki, Charlie. Gwiazda dostała ją od męża na 30. urodziny.

Gdy mieszkałam w Nowym Jorku, przez dwa lata miałam szczurka o imieniu Fibbie. Ona ma mi zawsze przypominać, że rodzina jest dla mnie najważniejsza ? wyznała Anja miesięcznikowi ?Pani"
Gdy mieszkałam w Nowym Jorku, przez dwa lata miałam szczurka o imieniu Fibbie. Ona ma mi zawsze przypominać, że rodzina jest dla mnie najważniejsza ? wyznała Anja miesięcznikowi ?Pani"

Anja RubikScreen z Instagram.com

Johnny Depp Johnny Depp fot. Agencja Gazeta

Johnny Depp

Na palcu wskazującym prawej dłoni Johnny ma 3 prostokąty.  I... nikt nie wie o co chodzi. Wśród tatuaży aktor ma także imię mamy, swoich dzieci oraz byłej dziewczyny, Winony Ryder.

Johnny Deppfot. Agencja Gazeta

angelina jolie angelina jolie Forum

Angelina Jolie

Angelina ma na ciele kilkanaście tatuaży. Wiele z nich jest w języku hebrajskim, arabskim, khmerskim. Tatuaż na jej przedramieniu to współrzędne geograficzne miejsc, w których urodziły się jej dzieci oraz partner, Brad Pitt.

Angelina JolieREUTERS/CHRISTIAN HARTMANN

EXCLUSIVE ALL-ROUND PICTURES -  WORLD RIGHTS  Model Katie Price enjoys some Spanish sunshine as she relaxes pool side in a pink Bikini with a friend in Spain 19/08/2011   BYLINE JAMES JENKINS/BIGPICTURESPHOTO.COM:   REF:001/JWJ 2106  USAGE OF THIS IMAGE OR COPY WRITTEN THAT IS BASED ON THE CAPTION, IS CONDITIONAL UPON THE ACCEPTANCE OF BIG PICTURES'S TERMS AND CONDITIONS, AVAILABLE AT WWW.BIGPICTURESPHOTO.COM  STRICTLY NO MOBILE PHONE APPLICATION OR ?APPS? USE WITHOUT PRIOR AGREEMENT *** Local Caption *** . EXCLUSIVE ALL-ROUND PICTURES - WORLD RIGHTS Model Katie Price enjoys some Spanish sunshine as she relaxes pool side in a pink Bikini with a friend in Spain 19/08/2011 BYLINE JAMES JENKINS/BIGPICTURESPHOTO.COM: REF:001/JWJ 2106 USAGE OF THIS IMAGE OR COPY WRITTEN THAT IS BASED ON THE CAPTION, IS CONDITIONAL UPON THE ACCEPTANCE OF BIG PICTURES'S TERMS AND CONDITIONS, AVAILABLE AT WWW.BIGPICTURESPHOTO.COM STRICTLY NO MOBILE PHONE APPLICATION OR ?APPS? USE WITHOUT PRIOR AGREEMENT *** Local Caption *** . BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Katie Price

Modelka wytatuowała sobie na przedramieniu imię córki oraz imię męża. To drugie usunęła po rozstaniu. Internauci jednak twierdzą, że najgorszą "wpadką" Katie jest kokardko-motylek nad jej pupą.

EXCLUSIVE ALL-ROUND PICTURES -  WORLD RIGHTS  Model Katie Price enjoys some Spanish sunshine as she relaxes pool side in a pink Bikini with a friend in Spain 19/08/2011   BYLINE JAMES JENKINS/BIGPICTURESPHOTO.COM:   REF:001/JWJ 2106  USAGE OF THIS IMAGE OR COPY WRITTEN THAT IS BASED ON THE CAPTION, IS CONDITIONAL UPON THE ACCEPTANCE OF BIG PICTURES'S TERMS AND CONDITIONS, AVAILABLE AT WWW.BIGPICTURESPHOTO.COM  STRICTLY NO MOBILE PHONE APPLICATION OR ?APPS? USE WITHOUT PRIOR AGREEMENT *** Local Caption *** .BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Katie Price, ParadiseTom Belcher/Capital Pictures/Forum

Chris Brown Chris Brown Screen z Instagram.com

Chris Brown

Chris Brown jest jednym z najbardziej wytatuowanych muzyków. Tatuaże zdobią jego szyję, klatkę piersiową i ramiona.

Chris BrownScreen z Instagram.com

Rihanna

Podobnie jak jej były chłopak, Rihanna ma wielki sentyment do tatuaży. Niestety, nie wszystkie są udane. Tatuaż na jej dłoni wygląda z daleka na rozmazaną czarną plamę.

Rihanna, tatuażRihanna/AP

rihanna, tatuaż, tattoorihanna / splashnews / eastnews

Pod piersiami Rihanna zafundowała sobie pokaźny tatuaż - wizerunek egipskiej Bogini.

RihannaScreen z Instagram.com/Rihanna

Mike Tyson Mike Tyson Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Mike Tyson

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych tatuaży w historii show-biznesu jest ten na twarzy Mike'a Tysona. Stał się jego znakiem rozpoznawczym. Tym bardziej szokiem okazało się niedawne wyznanie boksera.

Jestem w gabinecie lekarza. Usunie mi tatuaż z twarzy. To będzie bolało - napisał krótko 46-letni Tyson.

Okazało się, że to był tylko żart.

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska TVN/X-News

Agnieszka Chylińska

Wśród polskich gwiazd przodowniczką w ilości tatuaży jest Agnieszka Chylińska. Gdy wokalistka prowadziła rockowy tryb życia, tatuaże były dopełnieniem jej wizerunku. Dziś wiele osób uważa, że taka ilość szpeci Agnieszkę.

Słabość do tatuaży była wynikiem braku akceptacji wobec siebie samej - stwierdziła po latach wokalistka.
Więcej o: