Pamiętacie Agnethę Faltskog z Abby? Piękna blondynka wraca po latach... Wygląda lepiej niż za młodu!

Agnetha Faltskog wraca po latach.
Abba Abba abba

Abba

"See that girl, watch that scene, diggin the dancing queen, wooow-ooo-oo". Któż z nas nie nucił tych słów i nie pozwalał swoim biodrom rytmicznie kołysać się w takt melodii? Powiedzieć, że Abba to klasyka to mało. Legendarny szwedzki zespół stworzył muzykę lat 70. i wprowadził zupełnie nową jakość do życia tysięcy ludzi na całym świecie. Anni-Frid Lyngstad, Benny Andersson, Björn Ulvaeus i Agnetha Fältskog bawili całe pokolenia. Dziś tego wyzwania chce się podjąć jedna z członkiń muzycznego kwartetu.

Wokalistki Abby się pogodziły! Wokalistki Abby się pogodziły! AGENCJA GAZETA

Abba

Po ponad 40 latach, od kiedy wraz z przyjaciółmi Agnetha Fältskog  w swoich butach na platformach zawładnęła sceną, blond wokalistka chce powtórzyć swój sukces i wraca do branży! W dobie ponaciąganych, napompowanych i ekstremalnie wygładzonych celebrytów, powrót to nie lada wyzwanie. Czy prócz hitów sprzed lat Agnetha Fältskog ma coś do zaoferowania?

Agnetha Faltskog Agnetha Faltskog AG

Agnetha Fältskog

62-letnia wokalistka wiele lat temu zaszyła się w swojej luksusowej posiadłości na szwedzkiej wyspie Ekero. Aby wyjść ze swojej twierdzy i otworzyć się ponownie na show-biznes, przekonał ją nominowany do Grammy producent Jorgen Elofsson, który współpracował z takimi gwiazdami jak Britney Spears czy Celine Dion i Westlife. Jak udało mu się namówić upartą Agnethę Fältskog , od lat unikającą koncertowania? Nie wiemy. Jednak wiadomo, jaki jest tego efekt - nowy singiel "When you really loved someone".

Agnetha Faltskog Agnetha Faltskog Reuters

Agnetha Fältskog

Singiel "When you really loved someone" jest zwiastunem albumu, który ukaże się w maju tego roku. Pierwszy od dziewięciu lat krążek Agnethy Fältskog będzie nosił tytuł "Simple". Nawet jeśli słuchanie samej płyty nie zachwyci audytorium tak bardzo jak np. kultowy "Waterloo", to z pewnością publiczność usatysfakcjonuje patrzenie na wokalistę.

Agnetha Faltskog Agnetha Faltskog (C)HILDEBRANDT/BULLS/Henrik Hildebrandt

Agnetha Fältskog

Za wielką wartość można uznać fakt, że Agnetha Fältskog nie uległa pokusie naciągania, podciągania i wycinania. Na jej twarzy widać zmarszczki, jej szyja też nie jest tak apetyczna jak dawniej, jednak przecież artystka ma 62 lata. W dzisiejszych czasach to wręcz zaskakujące, że zdecydowała się być sobą i nie udawać, że ma znów 20 lat.

Agnetha Faltskog Screen z youtube.com

Agnetha Fältskog Agnetha Fältskog Screen z youtube.com

Agnetha Fältskog

Patrząc na zdjęcia Agnethy Fältskog z publicznych wystąpień, nie sposób nie zauważyć, ile przy twarzy wokalistki majstrowali graficy. W klipie do najnowszej piosenki artystka jest ekstremalnie wygładzona, a jej rysy są rozmyte. Cóż widać jednak naturalność nie sprzedaje się najlepiej.

Agnetha Fältskog Screen z youtube.com

Agnetha Faltskog Agnetha Faltskog Reuters

Agnetha Fältskog

Czy naprawdę należało ją tak wyretuszować?

Agnetha Fältskog Screen z youtube.com

 Björn Ulvaeus , Agnetha Fältskog Björn Ulvaeus , Agnetha Fältskog (C)HILDEBRANDT/BULLS/Henrik Hildebrandt

Björn Ulvaeus i Agnetha Fältskog

Rok 1982 uznaje się za nieoficjalną datę rozpadu Abby. Nigdy nie podobano oficjalnej przyczyny, jednak dużo mówiło się, że grupę trawiła niezdrowa atmosfera. Ciągłe kłótnie szczególnie między Agnethą a Anni-Frid były ponoć nie do zniesienia. Mimo że panie zaprzeczały tym pogłoskom, przez 26 lat muzycy nie pojawiali się razem publicznie. Członkowie Abby spotkali się ponownie dopiero w 2008 roku na szwedzkiej premierze musicalu "Mamma mia!"

Więcej o:
Komentarze (15)
Pamiętacie Agnethę Faltskog z Abby? Piękna blondynka wraca po latach... Wygląda lepiej niż za młodu!
Zaloguj się
 • stanislaw13

  Oceniono 88 razy 74

  Bomba !!! W końcu jakaś optymistyczna wiadomość a nie same majty, poty i inne brudy :-)

 • nospam11

  Oceniono 96 razy 38

  Ta - lepiej niż za młodu...

  Tego plotka jednak nie redagują smarkacze, a emeryci chyba.

 • jagger2009

  Oceniono 41 razy 35

  bez przesady z tym tytulem wyglada normalnie na 62 lata bardzo normalniw widocznie nie maila za mlodu jak w obecnych czasach pompowania ust itd itd

 • rabarbara

  Oceniono 21 razy 13

  "Wygląda lepiej, niż za młodu". A za czyjego młodu?, bo za swojego na pewno nie.

 • literyicyfry123

  Oceniono 13 razy 7

  Ale przyznaję też samokrytycznie, iż z faktu, że w ogóle tu zaglądam wynika że coś ze mną jest nie-tak. A to że silę się na uszczypliwości, oznacza jednoznacznie że i mi by się przydała fachowa porad :o|
  Oj niedobrze....

 • forfiter_jr

  Oceniono 28 razy 6

  E tam, normalna starsza babka. Szału nima.

 • fanizymiko

  Oceniono 53 razy 5

  Tytuł powinien raczej brzmieć ZAWSZE MOGŁO BYĆ GORZEJ

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 14 razy 4

  zuz, daj mi proszę adres do swojego dilera.

 • literyicyfry123

  Oceniono 33 razy 3

  Jeżeli autorowi tego znakomitego felietonu naprawdę bardziej się podoba starsza wersja, to jest to obiektywny sygnał, żeby udać się do lekarza. Szczególnie, że państwo dba o obywateli i tego typu konsultacja jest prawdopodobnie darmowa. Więc bez wymówek! Raz-raz!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX