Tak wyglądały polskie gwiazdy, gdy były dziećmi!

Dziś są piękne, fascynujące i zachwycają swoimi kobiecymi kształtami. Niektóre to już matki i żony... Ale wielu z nas pamięta je z czasów, kiedy były jeszcze maleństwami i stawiały dopiero pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Która była najsłodsza?

Ola Kwaśniewska

Jolanta Kwasniewska z corka Aleksandra Kwasniewska  fot: Marcin Michalski/FORUM

18 listopad 1995, sobota, przeddzien drugiej tury wyborow prezydenckich. Aleksander Kwasniewski z zona Jolanta i corka Aleksandra Kwasniewska w ich mieszkaniu przy ulicy Wiktorii Wiedenskiej w Wilanowie. Dzien pozniej Kwasniewski zostal wybrany prezydentem  fot. Krzysztof Wojcik/Forum

Jak prezentowała się młodziutka Ola Kwaśniewska w 1995, zanim jej ojciec został wybrany prezydentem Polski? Jej zdjęcia z rodzicami mogą dziś każdego zaskoczyć. Wtedy - zbuntowana nastolatka w pomarańczowych martensach, dziś - świadoma swojej atrakcyjności kobieta.

Ola Szwed

Ola Szwed

Swoją karierę zaczynała jako przybrana córka Piotra Fronczewskiego w serialu "Rodzina Zastępcza" w 1999 roku. Miała wtedy 9 lat. Niewiele zostało z tej dziecinnej niewinności...

Weronika Rosati

 Rosati c?rka

Nastoletnia Weronika Rosati zadebiutowała na pokazach mody swojej matki w 2002 roku. Tak wyglądała Weronika 10 lat temu! Bardzo się zmieniła?

Natalia Kukulska

natalia kukulska, anna jantar, jarosław kukulski, urodziny gwiazd, jubileusze gwiazd

Ach, któż nie pamięta "Puszka Okruszka" w wykonaniu słodkiej Natalki? Piosenkarka najpierw zawojowała dziecięcy rynek muzyczny, po czym zrobiła sobie przerwę. Po latach wróciła i niezmiennie jest uznawana za jedną z najlepszych wokalistek w Polsce.

Kukulska Natalia

Doda

Doda

Zdjęcia z czasów młodości urodzonej w 1984 roku gwiazdy mogliśmy zobaczyć w 25. numerze magazynu "SHOW". W nastoletnich czasach, w 2002 roku, zaprezentowała się na okładce "Cogito".

Kto by się spodziewał, że wyrośnie z niej taka gwiazda? Ona sama - na pewno. Już w dzieciństwie głosiła, że będzie sławna. I dotrzymała słowa :)

Doda Rabczewska Dorota

Joasia Jabłczyńska

21.10.2004 WARSZAWA GALERIA CENTRUM SKLEP ESPRIT POKAZ JESIENNEJ KOLEKCJI W WYKONANIU MLODYCH AKTOROW Z POLSKICH SERIALI TELEWIZYJNYCH ORAZ 100 LAT FIRMY COTY   NZ. JOANNA JABLCZYNSKA - AKTORKA   FOT. WOJCIECH SURDZIEL / AGENCJA GAZETA

Najsłynniejsza polska "Fasolka" swoją karierę rozpoczęła w 1993 roku w telewizyjnym zespole wokalnym, gdzie bardzo szybko stała się solistką. Później mogliśmy ją podziwiać w takich programach jak "Tik-Tak" czy "Teleranek".

Anna Mucha

Młodziutką Annę Muchę widzowie poznali w filmie "Korczak" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Kto by się spodziewał, że wyrośnie z niej taka seksbomba!

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

Można powiedzieć, że Kaja dorastała wraz z rozwojem serialu "Klan". Z małej, niepozornej, słodkiej dziewczynki zmieniła się na naszych oczach w piękną kobietę.

Paschalska Kaja

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

W 1999 roku podbiła serca widzów dzięki roli Zosi w "Panu Tadeuszu". Kto by się wtedy spodziewał, że zostanie matką dziecka Colina Farrella.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.