Dzieci sławnych rodziców, cz. 3

Nazwisko wiele im ułatwia.
Roksana Trojanowska. Roksana Trojanowska. Agencja KAPiF

Roksana Trojanowska

Córka aktorki znanej z serialu "Klan", Izabeli Trojanowskiej, na co dzień mieszka w Niemczech z ojcem. Podobno ma talent wokalny, ale na razie zajmuje się nauką. Dwudziestolatka chętnie odwiedza mamę w Polsce i towarzyszy jej na oficjalnych imprezach. Na pewno nie zaszkodzi to Roksanie w robieniu kariery.

Michalina Robakiewicz, Adrianna Biedrzyńska. Michalina Robakiewicz, Adrianna Biedrzyńska. KAPiF

Michalina Robakiewicz

Córka Adrianny Biedrzyńskiej wyrosła na piękną dziewczynę. Mama musi być z niej dumna. Od kilku lat latorośl zarabia na siebie dzięki roli Kamili w "Klanie". Na pewno wspierała tym budżet domowy, kiedy wybuchła afera z Biedrzyńską w roli głównej. Mąż aktorki stracił ogromne kwoty, które powierzyło mu wiele znanych osób. Dzisiaj po aferze ani śladu, więc Michalina nie musi się bać o swoją przyszłość.

Dawid Woliński. Dawid Woliński. KAPiF

Oliwia Wolińska

Dziewczynka od małego uczy się stylu. Jej ojcem jest sam Dawid Woliński. Nie ma więc co się martwić o jej gust. A jeżeli chciałaby zostać modelką, to na pewno będzie jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Tata już dziś zabiera ją na swoje pokazy. Jest duża szansa, że kiedyś Oliwia przejdzie po wybiegu.

Szymon Sipowicz, Kora. Szymon Sipowicz, Kora. KAPiF

Szymon Sipowicz

Ten przystojniak jest synem Kory. Zajmował się modelingiem i pracą w klubach jako DJ. Nigdy nie korzystał z przywilejów dziecka gwiazdy. Rzadko towarzyszył mamie podczas wielkich wyjść. Kora ma jednak powody, by chwalić się Szymonem. Jest czym!

Lara Gessler, Magda Gessler. Lara Gessler, Magda Gessler. KAPiF

Lara Gessler

Magda Gessler nie musi się martwić o swoje restauracje. Jej córka, Lara,  świetnie sprawdza się w roli podtrzymującej rodzinną tradycję. Prowadzi już cukiernię "Słodki Słony" i całkiem nieźle jej to idzie. 23-latka uwielbia też gotować, a poza tym wykłada w Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Prywatnie przyjaźni się natomiast z synem Zbigniewa Hołdysa, Tytusem.

Paweł Staliński Paweł Staliński KAPiF

Paweł Staliński

Przystojny syn Doroty Stalińskiej robi wrażenie! Jest modelem, do tego świetnie tańczy. Jego talent odkryła Izabela Janachowska i doprowadziła go do finału "Tańca z Gwiazdami". Paweł znajduje jednak czas na naukę - studiuje zarządzanie. Ale nam się wydaje, że jeszcze zobaczymy go w jakimś programie. Żal zmarnować takiego przystojniaka.

Więcej o: